Przychodzę, aby odnowić Ziemię, aby uwolnić człowieka od jego nędzy, zgryzoty i grzechu

niedziela, 17 listopada 2013, godz. 14.00

Moja wielce umiłowana córko, chcę, by świat ujrzał Mnie, swojego umiłowanego Zbawiciela, Syna Człowieczego, w całej Mojej Chwale, tak aby ludzie zostali przyciągnięci do Mojego Boskiego Miłosierdzia.

Chcę, aby ci wszyscy – a szczególnie ci, którzy nie wierzą w Boga – ujrzeli Mnie i jako pierwsi do Mnie przybiegli. Są oni Moją największą troską – i mam im to do powiedzenia: Nie znacie Mnie. Nie widzicie Mnie. Nie chcecie we Mnie uwierzyć, ale Ja was kocham. Chcę, abyście byli częścią Mojego Królestwa, tak bym obsypał was wszystkimi Darami Mojego Nowego Raju, Mojego Nowego Świata, Mojego Nowego Początku. Pragnę, abyście wy, wasze rodziny, wasi krewni i przyjaciele byli jedną całością ze Mną i z całą ludzkością. Musicie poczekać aż do wielkiego wydarzenia – dnia, w którym świat rozświetli się Moimi Promieniami i na piętnaście minut znieruchomieje. Kiedy ujrzycie to na własne oczy i tego doświadczycie, nie wolno wam się bać. Wiedzcie bowiem, że Moja Miłość jest Boskiej natury oraz że świat – od tego dnia – zmieni się nie do poznania.

Nie próbujcie ode Mnie uciekać, gdyż Ja przychodzę z dobrą nowiną. Przychodzę, aby odnowić Ziemię, aby uwolnić człowieka od jego nędzy, zgryzoty i grzechu. Przychodzę, aby zniszczyć na świecie wszelkie zło poprzez dostarczenie każdemu dowodu na Moje Istnienie. A kiedy dowód ten zostanie wam dany, musicie Mi pozwolić, abym was przygotował do Życia Wiecznego, które obiecałem. Życie Wieczne jest życiem, gdzie będziecie żyć w ciele i duszy, ze Mną na zawsze. Wyrwę was z waszej nędzy i usunę ból, który musieliście znosić z powodu istnienia szatana, a ten ostatni zostanie wygnany na wieki.

Nie odrzucajcie Mnie, gdyż Ja nie chcę was utracić. Jestem waszym Zbawieniem. Jestem Prawdą. Jestem waszym umiłowanym Jezusem Chrystusem i nareszcie już wkrótce dam Siebie poznać światu, a szczególnie tym, którzy we Mnie nie wierzą.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.