Przychodzę jedynie jako Bóg Miłosierdzia. Nie przychodzę, aby was przestraszyć, gdyż kocham prawdziwie każdego z was

poniedziałek, 18 listopada 2013, godz. 20.10

Moja wielce umiłowana córko, wszyscy muszą się przygotować, tak aby okazali się godnymi stanąć przede Mną, gdyż Ja przybędę nocą, jak złodziej, i wielu nie będzie wiedzieć, co się dzieje. Dlatego ważne jest, aby teraz każdy z was wyznał Mi swoje grzechy.

Prawda Mojego Najświętszego Słowa zostanie zastąpiona pozmienianymi Jej wersjami i jako taka zostanie Ona uznana przez Moich wrogów, którzy tym samym poważą się was oszukać. Teraz jest czas, aby skoncentrować się na waszych własnych duszach oraz na tym, w jakim znajdują się one stanie. Każdemu człowiekowi, który we Mnie nie wierzy, mówię, co następuje: Czy odczujesz ulgę, dowiadując się, Kim Ja Jestem, kiedy do ciebie przyjdę? Czy pójdziesz ze Mną? Zabiorę cię i obetrę twe łzy, a ty będziesz żył chwalebnym życiem, jeżeli tylko wyznasz Mi swoje grzechy i poprosisz Mnie, abym cię zanurzył w Moim Miłosierdziu.

A ty, człowiecze, który we Mnie wierzysz, czy będziesz w stanie stanąć przede Mną bez wstydu? Czy pojawisz się przede Mną z czystą duszą, zdając sobie sprawę, czy wszystko, co robisz, zgodne jest z tym, czego ciebie nauczyłem? Zresztą to nie jest ważne. Bo kiedy do Mnie powiesz: – Jezu, przebacz mi, chcę pójść za Tobą – będziesz  uratowany.

Ty zaś, człowiecze, który wierzysz we Mnie, ale także w to, że jesteś idealny i że nie potrzebujesz wyznawać swoich grzechów, czy i ty jesteś zdolny do tego, aby przede Mną stanąć? Kiedy ukażę ci stan twojej duszy – czy będziesz się ze Mną kłócił i powiesz, że jesteś godzien stać przede Mną, mimo że tak nie jest? Jeżeli nie potrafisz przyjąć Mojego Daru Miłosierdzia i przyznać się, że niewłaściwie postępowałeś, to pozostaniesz ode Mnie oddzielony, a Ja udzielę ci tylko jeszcze jednej szansy odroczenia wyroku.

Proszę was, całą ludzkość, najpierw przygotujcie swoje dusze. Musicie odnowić każdy zakamarek waszej duszy, zanim staniecie się całkowicie gotowi, aby znaleźć się podczas Ostrzeżenia w Mojej Obecności. Jeżeli tego nie zrobicie, będziecie musieli przetrzymać bolesne oczyszczenie i wasz Czyściec będziecie znosić na Ziemi, zanim nie nadejdzie Dzień Mojego Powtórnego Przyjścia. Nalegam, abyście odmawiali tę Krucjatę Modlitwy, każdy za swoją własną duszę oraz za dusze waszych najbliższych.

Krucjata Modlitwy (127) O ocalenie mojej duszy i dusz moich najbliższych

O Jezu, przygotuj mnie, tak abym przyszedł do Ciebie bez wstydu. Pomóż mi i moim najbliższym (tu podać imiona…), abyśmy byli gotowi wyznać wszystkie nasze przewinienia. Abyśmy przyznali się do naszych wad. Abyśmy poprosili o przebaczenie wszystkich grzechów. Abyśmy okazali miłość tym, których skrzywdziliśmy. Abyśmy błagali o Miłosierdzie, by uzyskać zbawienie. Abyśmy ukorzyli się przed Tobą, tak aby w Dniu Wielkiego Ostrzeżenia moje sumienie i sumienie (tu podać imiona…) było  czyste i abyś zalał moją duszę Swoim Bożym Miłosierdziem. Amen.

Teraz jest czas, abyście przypomnieli sobie o wszystkim, czego was nauczyłem. Teraz jest czas, aby przyjrzeć się Dziesięciu Przykazaniom i zapytać samych siebie, czy rzeczywiście żyliście według nich.

Bądźcie uczciwi z samym sobą, bo jeżeli nie, to – tak czy owak – zostanie wam pokazane, jak wiele smutku przysporzyliście Mi w waszym życiu. Ale pozwólcie Mi was pocieszyć:

Przychodzę jedynie jako Bóg Miłosierdzia. Nie przychodzę, aby was przestraszyć, gdyż kocham prawdziwie każdego z was, niezależnie od tego, jakich dopuściliście się uczynków; Moja Cierpliwość ma jednak swoje granice. Jedynie ci, którzy zaakceptują to, jak ciężkie są ich grzechy przeciwko Bogu, zostaną otuleni Moim Bożym Miłosierdziem. Ci, którzy Mnie odrzucą, będą mieć niewiele czasu, aby się odkupić, oddzielę bowiem owieczki od kozic. Ci z jednej strony pójdą ze Mną. Ci z drugiej będą pozostawieni, a potem nadejdzie Nowy Początek dla każdej żyjącej istoty. Tylko tym, którzy Mnie kochają, zostanie zaofiarowane Życie Wieczne.

Rozważcie Moje obecne Wezwanie, kieruję je bowiem do was po to, aby sprawić, żeby tak wielu z was, jak jest to tylko możliwe, dobrze się przygotowało przed Dniem Ostrzeżenia.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.