Miliardy ludzi będą się cieszyć życiem w wiecznej chwale w Obecności Boga

niedziela, 24 listopada 2013, godz.16.45

Moja wielce umiłowana córko, kiedy przychodzę, aby ludzkości przynieść ukojenie w bólu — bólu znoszonym przez nią z powodu jej oddzielenia się od Boga — to wszyscy ludzie muszą okazać wdzięczność za to Wielkie Miłosierdzie. Dzięki Niemu Miliardy ludzi będą się cieszyć życiem w wiecznej chwale w Obecności Boga.

Wraz z tym wielkim Aktem Miłosierdzia przyniosę wspaniałą wieść o Chwalebnej Obietnicy, kiedy Moje Powtórne Przyjście — które nastąpi wkrótce po Ostrzeżeniu — uwieńczy Plan Boga wobec Jego dzieci. Wszystkim duszom zostanie zaoferowany Dar Mojego Miłosierdzia, ale nie wszyscy go przyjmą. Tym, którzy Go nie przyjmą, zostanie dany jedynie krótki czas na podjęcie decyzji, jakim życiem chcą żyć. Będą mieli do wyboru albo żyć pełnią doskonałego życia z ciałem i duszą w Moim Nowym Raju, albo żyć bez Boga. Tym, którzy rozumieją, czym jest to, co Ja wam oferuję, nigdy nie wolno tego Daru odrzucić. Jednak ci, którzy Mi odmówią, przystaną na to, aby tarzać się w ciemności — w przekonaniu, że to nie ma znaczenia. To, czego nie wiedzą, to to, że będą odczuwać straszliwy ból, kiedy w sposób ostateczny zostaną ode Mnie oddzieleni. Znajdą się w czeluści ciemnej jak smoła, gdzie nic nie będą widzieć. Nie będą nic posiadać. A wszystko, co będą czuć, to będzie ziejący ogień, który będzie ich rozdzierać, jakby przeszywani byli mieczem — co będą musieli znosić na wieki.

Oddzielenie od Boga nastąpiło, kiedy Lucyfer skusił Adama i Ewę do grzechu pychy. Grzech pychy jest przyczyną wszystkich grzechów oraz tym, co związuje człowieka z szatanem. Kiedy przybędę, aby odzyskać Mój Tron — oddzielenie to przestanie istnieć. Ci, którzy są dla Mnie, ze Mną i we Mnie, złączą się w jedno. Ale tego dnia, kiedy w końcu przybędę i kiedy będę sądził świat, ci, którzy oddzielili się ode Mnie i którzy nadal będą Mnie odrzucać, doczekają się ostatecznego końca, poza którym Ja już nie będę Obecny. Poza którym nie będę w stanie już ich pocieszyć. Ani z powrotem przyciągnąć. Następnie ich udziałem stanie się wieczysty ból i cierpienie w ogniach piekła, wraz z bestią i jej wszystkimi demonami.

Nie chcę ani siać wśród was przerażenia, ani was szokować, ani narażać was na cierpienie, jednak abyście zrozumieli konsekwencje (waszego postępowania) — muszę wam powiedzieć Prawdę. Bo tak wielu z was nie wierzy w piekło. Nie wierzycie w nie, ponieważ tak długo byliście wprowadzani w błąd. Niebo, piekło i czyściec — istnieją. Natomiast w dniu ostatecznym będą istnieć tylko dwie rzeczywistości: Nowy Raj, gdy Niebo i Ziemia staną się jednym, oraz otchłań — czyli Piekło.

Prawdę jest trudno zaakceptować — ale nie znając Prawdy, nie możecie wybrać swojego Przeznaczenia.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.