Matka Zbawienia: Wrogowie Boga będą tak długo dopuszczali się strasznych świętokradztw, jak długo nie zbezczeszczą Tabernakulów

poniedziałek, 25 listopada 2013, godz. 17.35

Moje dziecko, Kościół Mojego Syna jest przejmowany, a wydarzenia, które będą następowały, będą odzwierciedleniem tego, co wydarzyło się w czasie Jego Ukrzyżowania.

Wrzawa będzie ogłuszająca, kiedy wrogowie Boga przywłaszczą sobie Jego Ciało i Je zbezczeszczą. Ponieważ dla wielu upartych przeciwników oraz byłych wrogów Kościoła Mojego Syna stanie się to okazją do postawienia na swoim, będą się cieszyć i rozgłaszać to wszem i wobec — i wszędzie będą wysłuchiwani, wśród wielkiego aplauzu na rzecz oszustów. Z ust tego kościoła wyleją się nowego rodzaju wyjaśnienia na temat znaczenia Świętego Słowa Mojego Syna. Aby do tego na nowo odrestaurowanego kościoła zwabić Boże dzieci, wykorzystane zostaną wszelkie możliwe kłamstwa — tak chytrze zakamuflowane, że będą się wydawały sensowną alternatywą. Każdy grzech będzie usprawiedliwiony, tak aby zachęcić więcej obcych do wstąpienia do świątyni Boga, aż w końcu w jej murach dojdzie do całkowitego zamieszania.

Podczas gdy będą oni, cegła za cegłą, burzyć Kościół Mojego Syna, Reszta Jego Kościoła będzie zmuszona do ucieczki. Każdy argument, każdy gest i każda obrona, które przedstawią ci, którzy pozostaną wierni obecnemu Kościołowi Mojego Syna — zostaną odrzucone. Będzie to milczące Ukrzyżowanie, właśnie takie, jakie Mój Syn zniósł, kiedy cierpiał, niemal nie wydając z siebie jęku. Głosy tych, którzy nadal głosić będą Prawdę, nie będą prezentowane w mediach. A nawet jeżeli uda im się spowodować, że ich głosy zostaną usłyszane, to będą oni demonizowani.

Usilnie proszę wszystkich, którzy kochają Mojego Syna i którzy rozumieją, że znaki te zostały przepowiedziane, aby nadal służyli Mojemu Synowi. Wielu kapłanów zamiast walczyć o swoją wiarę i zachować wierność Mojemu Synowi — odejdzie. Inni się nie poddadzą i będą dostarczać Pokarmu Życia tym wszystkim, którzy poszukują Prawdziwej Obecności Mojego Syna.

Wrogowie Boga będą tak długo dopuszczali się  strasznych świętokradztw, jak długo nie zbezczeszczą Tabernakulów. A kiedy to osiągną, wówczas przygotują tron, na którym zasiądzie antychryst.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby ci, którzy znają Prawdę, byli w stanie zaoferować pocieszenie tym, którzy będą ogromnie cierpieć  z powodu największego odstępstwa, jakie kiedykolwiek zaistniało, by pochłonąć Kościół Mojego Syna, Jezusa Chrystusa.

Mój smutek jest wielki i ciężko jest Mi na Sercu z powodu nikczemnego oszustwa, które dotknie nawet tych, którzy bardzo kochają Mojego Syna. Ich cierpienie będzie największe.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Napisano w Orędzia Ostrzeżenia
listopad 2013
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
listopad 2013
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Wszystkie wpisy

Nasz adres kontaktowy:

 

Ostrzezenie Marii Bozego Milosierdzia

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

www.ostrzezenie.net