Szatan stosuje wobec wierzących taką strategię, że — zanim ich zniszczy — najpierw ich ogłupia i zwodzi

sobota, 30 listopada 2013, godz. 15.50

Moja wielce umiłowana córko, o jakże bardzo kocham świat. Jakże tęsknię za każdą jedną duszą, którą w tym czasie tracę. Obiecuję, że odszukam każdego człowieka z osobna, pojedynczo, i każdego spróbuję przyciągnąć do Mojego Bożego Miłosierdzia. Pragnę, aby każdy poznał, czym jest Moja Obecność, Moja Miłość i Moje Współczucie. Łzy, które płyną teraz z Moich oczu, a których świadkiem pozwalam ci być, Moja maleńka, płyną za tych, którzy odrzucą Moją Boską Interwencję i którzy w rezultacie runą na głowę w próżnię nikczemnych kłamstw.

Moja Męka teraz się powtórzy, gdyż Moje Ciało będzie musiało przejść przez nową chłostę biczowania, kiedy poganie — którzy przybędą pod fałszywą maską pokoju, miłości i pokory — podepczą Mój Kościół, zanim Go nie ukrzyżują. Jedynie ci posiadający mądrość duchową rozpoznają Prawdę. Wojna będzie gorzka, a główną nagrodą, o którą ubiegała się będzie armia szatana, będą dusze wszystkich Bożych dzieci.

Dusze wierzących staną się głównym celem ataków szatana i to na nich właśnie skupi on całą swoją energię. Szatan stosuje wobec wierzących taką strategię, że — zanim ich zniszczy — najpierw ich ogłupia i zwodzi. Niewierzącymi praktycznie się on nie interesuje, ponieważ zdobył już ich dusze i one nie stanowią dla niego wielkiego wyzwania. Mój Ojciec nie będzie stał z boku i przyglądał się temu horrorowi, który już wcześniej został przepowiedziany. Wszelki cud, wszelkie wołanie z Niebios i wszelka Interwencja będą miały miejsce, podczas gdy ta ostatnia walka nabiera rozmachu — największa duchowa wojna wszechczasów.

Ci obdarzeni inteligencją z urodzenia nie okażą w tej kwestii za grosz mądrości, gdyż będą analizować stworzoną rzeczywistość za pomocą ludzkiej logiki. Ci, którzy się narodzili z czystą miłością dla Boga w swoich sercach, przyjmą Prawdę, nawet jeżeli ona będzie ich deprymować, ponieważ ich serca należą do Boga, i zostaną pobłogosławieni darem rozeznania. Ci, którzy dławią Słowo Boże oraz Interwencję Mojego Ojca, aby ocalić dusze, i którzy próbują przeszkodzić Mu w ratowaniu dusz — zostaną surowo osądzeni.

Ta walka o dusze trwa nadal, a wy musicie zwrócić się do Mnie i Mnie poprosić, abym dawał wam wsparcie oraz was chronił i pocieszał. Będąc ze Mną, przetrzymacie to straszliwe spustoszenie ze spokojem, który was samych zaskoczy. Ale jeżeli nie potraficie Mi zaufać i w zupełności Mi się zawierzyć, to te próby, które was jeszcze w Moim Kościele oczekują, będą dla was prawie niemożliwe do wytrzymania, tak bowiem będą one bolesne.

Nigdy nie wolno wam zapominać, że Bóg jest Wszechmogący i że szatan nie może wygrać tej wojny o dusze. Niestety, wielu nie będzie wystarczająco mocnych w swojej wierze lub nie będzie w stanie rozpoznać oszustwa, któremu będą musieli w Moim Imieniu się przeciwstawić —  i nie będą mieli możliwości, aby w Moich Oczach się odkupić.

To są dusze, które w tym czasie pogrążają Mnie w gorzkim smutku.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.