Nigdy nie będę ponownie chodził w ciele

wtorek, 3 grudnia, godz. 19.45

Moja wielce umiłowana córko, wszystkich tych, którzy twierdzą, że przychodzą w Moje Imię i przygotowują ścieżkę dla Pana, będzie można usłyszeć w każdym zakątku ziemi — wiele głosów, wielu proroków i wielu kłamców — a żaden z nich nie będzie miał Boskiego pełnomocnictwa.

Czuwajcie, a zwłaszcza wtedy, kiedy usłyszycie proroka, który wam powie, że ma obowiązek przygotowania was na Moje Drugie Przyjście. Kiedy usłyszycie o tych rzeczach i kiedy zostanie wam powiedziane, że pojawię się na świecie w obojgu — w ciele i w duszy — to wiedzcie, że to nie jest Prawda. Powtarzam jeszcze raz Moją Przestrogę dla świata: Nigdy nie będę ponownie chodził w ciele. Za pierwszym razem przyszedłem w ciele, ale kiedy przyjdę ponownie, to Przyjdę dokładnie w taki sam sposób, jak opuściłem Ziemię — w obłokach.

Wkrótce zostaną wam ukazane wielkie dzieła, które zostaną potraktowane jako wspaniałe dokonania, przygotowujące na Moje Powtórne Przyjście. Pewna ilość starannie wyreżyserowanych cudów uzdrowienia zostanie zaprezentowana światu przez tych wrogów Boga, którzy powiedzą, że pochodzą ode Mnie. Wielu będzie tak bardzo zaskoczonych, że dadzą się nabrać na to nikczemne oszustwo. Tak wiele z tych cudów, tych wspaniałych aktów — a wszystkie uznane za pochodzące z Bożej Ręki — przekonałoby nawet sceptyków, że są to cuda natury boskiej. Ci fałszywi przedstawiciele, którzy powiedzą, że przewodzą Mojemu ludowi, zdobędą sobie wiele uznania. Za niedługo świat otwarcie ogłosi tych oszustów żyjącymi świętymi i upłynie niewiele czasu, zanim nie zostanie zaprezentowany antychryst.

Wszystkie te przygotowania były planowane przez siedem lat, więc tempo, w jakim tak radykalne zmiany będą wprowadzane, nie jest przypadkiem. Moje Powtórne Przyjście stanie się normalnym przedmiotem rozmowy w dyskusjach. Wszyscy zostaną poproszeni, aby przygotować się na to Wielkie Wydarzenie, ale błędy dotyczące nauki chrześcijańskiej będą liczne. Tylko ci z otwartymi oczami, którzy potrafią ujrzeć Prawdę i którzy nie lękają się spojrzenia Prawdzie w oczy, dostrzegą te fałszerstwa. I dlatego będą dźwigali bardzo ciężkie brzemię. Pośród całego tego krzyku, rozlicznych pochwał, spadających na tych, którzy skradli Trony Mądrości, niewiele będzie się mówiło o tym, co jest Moim Świętym Słowem. Wszystko, o czym będzie się rozmawiać, to będzie waga dobrych uczynków. Ani jednego słowa na temat tego, co jest potrzebne, aby — w zgodzie ze Słowem Bożym — poszukiwać zbawienia.

Gdy świecki świat w końcu zmięknie i złączy swoje siły z oszustami, którzy zawładną Świątynią Boga, będzie to znakiem, że za niedługo nastanie czas, kiedy doświadczone zostanie największe odstępstwo. A dojdzie do niego wówczas, kiedy nowo powstała świątynia stanie się siedzibą antychrysta. Do tego czasu tych, którzy będą adorować antychrysta, będzie można liczyć w miliardach. Ci, którzy znają Prawdę, nie będą mieć wiele czasu do stracenia, bo władanie bestii będzie bardzo krótkie. A potem rozlegnie się głos trąby. Tego dnia wrogowie Boga zostaną wrzuceni do jeziora ognia, właśnie tak jak jest to przepowiedziane.

Zapamiętajcie sobie te proroctwa. Wypełnią się one dokładnie tak, jak zostały przepowiedziane — ci oszuści, którzy powiedzą, że przychodzą w Moje Imię, będą kochani, oklaskiwani, ubóstwiani. Ci zaś, którzy naprawdę przychodzą w Moje Imię, będą pogardzani i nienawidzeni. Ale z ich ust wydobędzie się Ogień Ducha Prawdy i dzięki ich cierpieniu wielu innych, którzy w przeciwnym wypadku ocalenia by nie zaznali, zostanie uratowanych.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.