Biada wam — wszyscy oszuści — gdyż wy nie pochodzicie ode Mnie

środa, 4 grudnia 2013, godz. 10.30

Moja wielce umiłowana córko, wiedz, że każde Słowo, które pochodzi z Moich Ust, pochodzi z Ust Tego, Który Mnie posłał. Każde przekazane światu poprzez te Orędzia ostrzeżenie pochodzi od Niego — Wszechmogącego. Przychodzę w Imię Mojego Ojca, a On wysyła Mnie, abym przygotował drogę, uświęcając Ziemię przed nadejściem tego wspaniałego Dnia Mojego Drugiego Przyjścia.

Jedynie Mój Głos przynosi wam informacje, które, zgodnie z życzeniem Mojego Ojca, zawierają to, co powinny wiedzieć Jego dzieci. Są to jedyne Orędzia, które publicznie głoszą Prawdę o tych dwóch  bezbożnikach, którzy rozedrą świat na dwoje z powodu wielkiej apostazji. Nigdzie indziej nie usłyszycie Prawdy dotyczącej Mojego Drugiego Przyjścia, gdyż żaden z was nie otrzymał Upoważnienia, aby przemawiać do całego świata w imieniu Tego, Który was stworzył.

Tak jak prawdziwy prorok końca czasów objawia przed wami Prawdę, tak też fałszerz podniesie swój głos — jakby był barankiem, przekazującym Prawdziwe Słowo Boże. Następnie, kiedy książę tej Ziemi — diabeł — będzie walczył przeciwko interwencji Niebios, powstaną pomiędzy wami setki fałszywych proroków, od których nigdy nie usłyszycie Prawdy. Ich wizje i ich słowa, które będą pochodziły z ich własnej wyobraźni — a w wielu przypadkach od ducha nieczystego — objawią wam takie dobre rzeczy, jakie właśnie chcielibyście usłyszeć. Uspokoją was, kiedy będziecie potrzebować uspokojenia, ale przy tym was omamią. Będą mówić o pokoju, chociaż pokoju nie będzie; o Prawdzie — w obliczu herezji; o obfitych plonach, gdy będzie głód. Nigdy nie usłyszycie Prawdy, gdyż owi kłamcy nie będą chcieli się  narazić na wasz gniew.

Prawda przygotowuje was do tego, jak uporać się z rzeczywistością trudnych czasów, przepowiedzianych w Księdze Mojego Ojca. Prawda jest wam dawana, aby was umocnić. Lecz fałszywi prorocy, którzy błąkają się pomiędzy wami, wprowadzą was w błąd i wam powiedzą, że wszystko jest dobrze, kiedy będzie źle, i że wszystko jest  święte, gdy takim nie będzie. Będą oni osłoną dla wilków, które chcą pożreć dusze Bożych dzieci. Ich słowa miłości oraz cytaty z Pisma Świętego posłużą wyłącznie temu, aby was oszukać. Mimo tego wielu z was przyjmie kłamstwa, zamiast spojrzeć Prawdzie w oczy.

Biada wam — wszyscy oszuści — gdyż wy nie pochodzicie ode Mnie. Gdy przyjdziecie do Mnie i powiecie: — Ależ Jezu, wszystko, co chcieliśmy zrobić, to szerzyć Dobrą Nowinę — Ja odrzucę was precz i zostaniecie wygnani. Zdradziliście Mnie, rozpowszechniając kłamstwa o misjach, które nigdy nie zostały wam zlecone. Wyparliście się Mnie — przeciwstawiając się Mi i publicznie stwierdzając, że Moje Słowo jest kłamstwem.

Nigdy nie próbujcie stawać w drodze Bożej Katechezie, gdyż w dniu ostatecznym Niebo się otworzy i wy jako pierwsi zostaniecie unicestwieni razem z fałszywym prorokiem i bestią. Kara spadnie na tych wszystkich, którzy twierdzą, że przychodzą w Moje Imię, a którzy służą tylko jednemu celowi, a mianowicie manipulowaniu Słowem Bożym i ingerowaniu w Nie. Ponieważ zbliża się Bitwa Armagedonu i ta szalona wojna jest inicjowana przez armię szatana przeciwko Bożym dzieciom, wy musicie usunąć się na bok, i to już teraz, bo gdy tego nie zrobicie, spotka was Gniew Boży i żadne Miłosierdzie nie zostanie okazane ani wam, ani tym, którzy przełykają kłamstwa, które plwają wasze usta, aby przeciwstawić się Prawdzie.

Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.