Jezu, błagam o Miłosierdzie

(Modlitwa z soboty, 7 grudnia 2013, którą należy dodać do modlitewnika „Krucjaty modlitwy” jako modlitwę dodatkową. Modlitwę tę należy wypowiedzieć w dniu, w którym będzie miał miejsce akt Ostrzeżenia. Pod spodem fragment tego orędzia.)

Jezu, błagam o Miłosierdzie

dla tych wszystkich,

którzy Ciebie odrzucają

i którzy najbardziej potrzebują

Twojej pomocy.

Amen.

(Jestem zdruzgotany cierpieniem za każdym razem, kiedy spoglądam na tych ludzi, którzy Mnie nie znają ani nie rozumieją, co się wydarzy na świecie, bo przecież Mój Czas już właśnie niemal dla nich nadszedł. W zasadzie jest rzeczą niemożliwą, aby przygotować te dusze, one bowiem nigdy nie dadzą posłuchu Prawdziwemu Słowu Bożemu. Tak więc to wy, poprzez wasze modlitwy, musicie błagać dla nich o Miłosierdzie. Zaleję ich Moim Miłosierdziem, będzie to jednak skomplikowane zadanie.

Wołam do całego świata, aby dzisiaj usłyszał to Wezwanie. Nadszedł bowiem nieomal Mój Czas — czas, aby Bóg wreszcie dał Siebie Samego poznać światu w największym objawieniu od czasu, kiedy Moje Serce przestało bić, kiedy umarłem na krzyżu.

Kiedy stają przede Mną ci z was, którzy znają Moją Obietnicę, że ponownie przyjdę, to bardzo was proszę, módlcie się nie tylko za swoje własne dusze, ale i za dusze tych skazanych na potępienie. Zapamiętajcie sobie, co wam teraz powiem. Chciałbym, abyście tego dnia Mnie poprosili:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.