Przygotowuję świat na Moje Powtórne Przyjście i wielu Mnie za to znienawidzi

poniedziałek, 9 grudnia 2013, godz. 16.15

Moja wielce umiłowana córko, nikt nie obraża Mnie bardziej niż ci, którzy znają Moje Nauki, przekazane światu dzięki Księdze Mojego Ojca, ale którzy tak interpretują Słowo Boże, aby dopasować je do swoich własnych życzeń. Ci, którzy szykanują innych i którzy ich dręczą, wykorzystując do tego Moje Święte Słowo, popełniają ciężki błąd. To nie Dar miłości jest tym, czym się posługują, aby przekazać Prawdę. Przeciwnie, to nienawiść, spowodowana grzechem pychy, tętni w ich żyłach. Czyż nie wiecie, że Moje Słowo jest wieczne? Jest ono proste, tak aby wszyscy ludzie, łącznie z tymi, którzy nie zostali obdarzeni przy narodzinach zbyt wielką inteligencją, jak i tymi, którzy nie posiadają żadnej wiedzy na Mój temat, mogli zrozumieć, co do nich mówię. Dlaczego miałbym jednemu z nich ukazywać inny sens Mojego Słowa, niż komuś innemu?

Z rozkazu Mojego Ojca przygotowuję świat na Moje Powtórne Przyjście i wielu Mnie za to znienawidzi. Wy — ci z was, którzy samych siebie uważacie za elitę, za przynależnych do grona kilku wybranych i za samozwańczych proroków — nie jesteście godni strzepnąć kurzu z Mych Stóp, tak jesteście pełni nienawiści. Podsycani przez złego ducha i tak pełni pychy, jesteście głusi na Prawdziwy Głos Ducha Świętego. Duch Święty nigdy nie mógłby nawiedzić waszych skamieniałych, przepełnionych nienawiścią dusz, gdyż wy Mnie nie reprezentujecie. Niech ci z was, którzy rozumieją Prawdę zawartą w Najświętszej Księdze, Biblii, dowiedzą się, że nigdy nie wolno wam nadużywać tego Wielkiego Daru wiedzy. Nigdy nie wolno wam nic z niej usuwać ani nic do niej dodawać. Ani też nie wolno wam próbować stwarzać żadnych nowych Jej interpretacji lub nowych znaczeń.

Powodem, dla którego was wszystkich przygotowuję, jest tylko to, że w przeciwnym wypadku większość z was nie przyjęłaby Mojego Miłosierdzia. Gdybym nie przygotował was we właściwy sposób, nie bylibyście gotowi. Ale pomimo tego, że to Ja teraz do was mówię, wielu z was Mnie obraża. Jeżeli okazujecie innym zło, będziecie za to ogromnie cierpieć. Wy — ci z was, którzy dopuszczają się zła wobec innych i twierdzą, że robią to w Miom Imieniu — wiedzcie, że wy nigdy nie połączycie się ze Mną w Raju. Jeżeli odrzucacie Słowo Boga, to nigdy nie przyjmiecie Prawdy. Tak jesteście krnąbrni i tak przepełnieni swoim własnym ego, i wasze poczucie sprawiedliwości jest tak samowolne, że nie potraficie odczuć prawdziwej miłości, która może przyjść jedynie ode Mnie, Jezusa Chrystusa. Idźcie ode Mnie precz, Ja was nie znam. Nie jesteście Moi.

Zły duch wielu przekona, że Moja Sprawiedliwość będzie tak miłosierna, że oni wszyscy zostaną przyjęci do Mojego Nowego Raju. Wkrótce każda Prawda,  jaka została wyłożona w Ewangeliach, zostanie zrewidowana i zinterpretowana w odmiennym świetle. Wielu zostanie zwiedzionych i wielu nawet się nie pofatyguje, aby przygotować swoje dusze — nie wyłączając tych, którzy wierzą w Moje Powtórne Przyjście. To fałszywe poczucie bezpieczeństwa będzie największym oszustwem, zaplanowanym w tym celu, aby odmówić człowiekowi jego naturalnego prawa do Królestwa Bożego. Jeżeli ludzie nie szukają pojednania poprzez odpuszczenie im grzechów, to nie mogą oni zostać w Moich Oczach odkupieni.

Moja Dłoń Sprawiedliwości przeczesze rasę ludzką. Oddzielę niewdzięczne dusze — te, które się zdecydują, aby uwielbieniem obdarzać swoje fałszywe bożki ze złota i srebra oraz światowych i pełnych pychy przywódców — od tych cichych i pokornych. Okażę  Miłosierdzie tym wszystkim, którzy Mnie błagają, abym im dał schronienie; ale ci hałaśliwi i pazerni, samozwańczy prorocy, którzy ukryli przede Mną dusze, nigdy nie będą poszukiwać Mojego Miłosierdzia, gdyż ich pycha spowoduje jedynie to, że zostaną ode Mnie odseparowani na wieczność.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.