Cierpiąc w ten sposób, sprowadzacie Mi dusze — a ci, którzy sprowadzają Mi dusze, należą do Mnie

środa, 11 grudnia 2013, godz. 22.30

Moja wielce umiłowana córko, w miarę jak oszustwo w Moim Kościele na ziemi narasta — o wiele więcej dusz będzie się dawało zwieść na lep fałszywej pokory i wielkich, publicznych aktów charytatywnych na rzecz ubogich.

Tak trudno i tak ciężko będzie rozeznać prawdę, że wielu po prostu da się wciągnąć w nową doktrynę, która nie pochodzi ode Mnie. Kiedy wy, Moi umiłowani wyznawcy, zaczniecie zauważać, że ludzie was publicznie ganią, niesprawiedliwie krytykują, zachowują się w stosunku do was z niezwykłą agresją i znęcają się nad wami, to musicie wiedzieć, że to szatan robi wszystko, co może, aby zasiać w waszych sercach wątpliwości, jeśli idzie o tę Misję. On i jego naśladowcy — w każdej sekundzie — zwalczają bowiem was wszystkich, którzy zostaliście pobłogosławieni Darem Ducha Świętego. Ani jeden z was, którzy walczycie, aby dopomóc Mi zbawić dusze, nie będzie pozostawiony w spokoju. Napotkacie wiele przeszkód — abyście odeszli od tej Misji i odrzucili Moje Słowo. Wiedzcie, że za każdym razem, kiedy to się będzie działo, będę otaczał was Moją Ochroną, i będziecie świadomi Mojej Obecności w waszym wnętrzu — gdyż to nie was oni zwalczają, ale Mnie.

Kiedy jesteście ranieni z powodu waszej miłości do Mnie, odczuwacie Ból, który ja czułem. Kiedy wylewacie łzy smutku, spowodowane tym, że za Mną podążacie, i w rezultacie tego jesteście zadręczani, to są to Moje Łzy, które po was spływają. A kiedy oni wami pogardzają i sobie ze Mnie drwią, to urągają Mi oni i wszystkiemu, co jest ze Mną związane. Kiedy zaś odrzucają waszą miłość i odwracają się do was plecami, wówczas ode Mnie odchodzą. Wiedzcie zatem, że jeżeli cierpicie tak ciężkie i tak strasznie dotkliwe próby z powodu Mojego Imienia, to Moja Obecność najsilniej się wtedy przejawia. A skoro Ja Jestem Obecny w taki sposób, to będziecie wiedzieć z absolutną pewnością, że jedynie Moje Oddziaływanie przyciąga taki rodzaj cierpienia. I niech wam będzie wiadome, że nigdy was nie opuszczę, a wasza miłość do Mnie zasłuży sobie na najwyższą nagrodę w Moim Królestwie. Albowiem cierpiąc w ten sposób, sprowadzacie Mi dusze — a ci, którzy sprowadzają Mi dusze, należą do Mnie ciałem, duszą i umysłem. Jesteście we Mnie i ze Mną, a Ja mieszkam w was.

Kocham was.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.