Byliście do tej pory przygotowywani przez trzy lata. Powstańcie i weźcie swój krzyż, i Mnie naśladujcie

sobota, 14 grudnia 2013, godz. 15.17

Moja wielce umiłowana córko, dzisiaj rozpoczęły się przygotowania do Mojej Interwencji Wielkiego Miłosierdzia, aby kamienne serca ludzkie przemienić w serca ze złota. Pogoda da o sobie znać poprzez znaki, które staną się widoczne dla tych, którzy mają oczy i widzą, a także dla tych czuwających ze względu na Moją Obietnicę, mającą każdemu dać taką samą szansę na zbawienie.

Ci, których wiara osłabła, zostaną odnowieni Ogniem Ducha Świętego. Moc Ducha Świętego będzie tak wielka, że wielu, kiedy doświadczą oni Światła — Promieni Mojego Miłosierdzia — zostanie powalonych na ziemię pod wpływem ich natężenia.

Ci, którzy Mnie nie cierpią i którzy nic nie robią sobie z grzechów, obumrą jeszcze bardziej na duchu i w przerażeniu odpełzną ode Mnie jeszcze dalej. Niektórzy nie przeżyją Mojej Interwencji, ponieważ ten szok będzie ponad ich wytrzymałość.

W obecnym czasie przygotowuję wszystkie dusze wybrane, pouczając je, aby poszukiwały Spowiedzi i modliły się za grzechy innych. Mój Czas nadejdzie wkrótce. Moje Interwencja będzie nagła i potężna, i od tego dnia świat podzieli się na dwoje. Tego dnia świat zostanie wywrócony do góry nogami, i tylko ci, którzy trwają w Mojej łasce, zniosą te próby, które wszędzie będzie można zauważyć.

Byliście do tej pory przygotowywani przez trzy lata. Powstańcie i weźcie swój krzyż, i Mnie naśladujcie. Bądźcie silni. Dam wam odwagę, gdyż będziecie jej potrzebować, jako że ciemność dusz, które odrzucą Moje Miłosierdzie, spowije Ziemię i się rozprzestrzeni. Jedynie ci, którzy są pobłogosławieni przez Ducha Świętego, będą dostarczać  światła, które poprowadzi tych, którzy pragną wejść do Mojego Królestwa, umożliwiając im odnalezienie właściwego kierunku na ich drodze do Życia Wiecznego.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.