Dzięki Sakramentowi Chrztu moc bestii jest osłabiona

poniedziałek, 16 grudnia 2013, godz. 19.25

Moja wielce umiłowana córko, kiedy jesteście blisko Mojego Serca i kiedy dusze w pełni Mi się zawierzają, dzieje się wiele rzeczy naraz.

Po pierwsze — zanika strach przed ludzką ingerencją w wasze życie. W jego miejsce pojawia się pokój i zadowolenie, które pochodzą ode Mnie, o ile prawdziwie zamieszkuję w waszym sercu i duszy. Żadne obelgi, okrucieństwa czy krytykanctwo nie przeniknie do waszej duszy, ponieważ wy Mnie oddaliście już ten ból. Oto dlaczego musicie zawsze zachowywać spokój i milczenie, napotykając takie ataki.

Następnie — Łaska, która jest wam udzielona, stanie się siłą, żeby przetrzymać pokusę, aby zgrzeszyć. Pokusa ta, na którą diabeł dzień w dzień wystawia wszystkie dusze, jest bardzo silna i niewielu ludzi posiada siłę woli, aby uniknąć popadnięcia w grzech. Jeżeli jednak zrezygnowaliście z waszej woli dla Mnie, to Moja Wola będzie zamieszkiwać w waszej duszy, przezwyciężając pokusy, na jakie będziecie narażeni.

Nigdy, przenigdy nie bagatelizujcie sobie uchwytu, w jakim szatan trzyma rasę ludzką. Jego siła jest niczym potężny sztorm; i tak samo jak silny, gwałtowny powiew wichury potrafi powalić was na ziemię — tak i uwodzicielska siła, z jaką konfrontuje was diabeł, jest podobna do siły, która w przeciągu sekund was ponosi i popycha w grzech, którego próbujecie uniknąć.

Człowiek rodzi się obarczony grzechem. Dzięki Sakramentowi Chrztu moc bestii jest osłabiona. Z kolei jednak każdy — przechodząc w życiu przez wiele prób i pokus — jest narażony na każdego rodzaju grzech. Jedynie ci, którzy zadają sobie wielki trud, aby uniknąć grzechu, zwyciężą tę żarliwą walkę, którą diabeł roznieca, aby pochłonąć ich dusze. Regularna komunikowanie się ze Mną jest ważne. Wszystko, czego potrzebujecie, to rozmawiać ze Mną swoimi własnymi słowami. Proście Mnie ustawicznie, abym przebaczył wam grzechy, których już żałujecie. Nieprzerwanie przyjmujcie Sakramenty. I wreszcie Mi zaufajci, bo kiedy to zrobicie, będę miał Możność powstrzymania was od grzechu. Jeżeli poddacie Mi swoją wolę, to Moja Wola stanie się siłą sprawczą, chroniącą was przed szatanem.

Całkowicie siebie Mi zawierzając, doprowadzicie swoją duszę do doskonałości.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.