Jedynie Światło Boga może przynieść wam wieczne szczęście

środa, 18 grudnia 2013, godz. 16.40

Moja wielce umiłowana córko, początek jest bez końca. Gdy tylko życie zostaje stworzone przez Mojego Ojca i gdy tylko człowiek weźmie swój pierwszy oddech, będzie on istniał z ciałem i z duszą na wieczność.

Największą tajemnicą Życia Wiecznego jest to, że Ono istnieje, bez względu na to, czy człowiek się na nie decyduje, czy nie. Człowiekowi został udzielony Dar wolnej woli — i aż do dnia, kiedy bierze on swój ostatni oddech na Ziemi, posiada on wybór. Może on przeżyć swoje życie najlepiej, jak tylko potrafi, i zgodnie z Prawami Bożymi, zasługując sobie na zbawienie; lub też może roztrwonić Prawdę o Istnieniu Boga i żyć swoim życiem według własnych upodobań. Jeżeli zaspokaja on swoją własną pożądliwość, swoje żądze oraz pragnienia, stojące w sprzeczności ze Słowem Bożym, to podejmuje on straszliwe ryzyko, którego konsekwencje rozciągną się na wieczność.

Ci szczęśliwcy, którzy zdobędą wieczne zbawienie, będą, w stanie ekstazy, żyć Życiem Wiecznym w królestwie Bożym. Będą oni zaznawać każdego rodzaju chwały, w jedności z Wolą Bożą, i żyli będą żywotem doskonałym, który nigdy się nie zakończy. Ci, których wyborem będzie, aby odwrócić się do Boga plecami — choć zostanie przeze Mnie podjęty każdy wysiłek, aby ocalić ich żałosne dusze — także będą posiadali wieczny żywot. Niestety, znosić oni będą okrutne katusze w samotnym i rozpaczliwym pustkowiu. Także oni zmartwychwstaną, wraz z żyjącymi i umarłymi, ale ich żywot będzie pełen boleści, nigdy bowiem nie ujrzą Światła Bożego. Jedynie Światło Boga może przynieść wam wieczne szczęście.

Kiedy bierzecie swój ostatni oddech na Ziemi, oznacza to po prostu, że zostaliście zabrani do następnego etapu swojej podróży poprzez wieczność. Istnieje tylko jedna alternatywa — a jest to droga, która prowadzi do Mnie. Każda inna droga poprowadzi was do przerażającej egzystencji; mimo tego — odrzucając istnienie wieczności — wiele dusz, które są wprowadzone w błąd, wierzy, że znana jest im Prawda.

Nigdy nie wolno wam odrzucać Prawdy, gdyż tylko Prawda potrafi wam przynieść Wieczne Zbawienie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.