W Dniu Sądu Ostatecznego pojmiecie w końcu Moc Boga

piątek, 20 grudnia 2013, 23.16

Moja wielce umiłowana córko, to z Mojego rozkazu szatan i jego demony będą się wycofywać. Mimo całej ich mocy są one niczym wobec Mnie, Syna Człowieczego, Jezusa Chrystusa. Moja Pokora, Moje Ofiara, Moje Wezwania do ludzkości, aby przyciągnęła ją do Mnie Moja miłość — nie powinny przyćmiewać Mojej Boskości. Moja Moc nie powinna być niedoceniana, Jestem bowiem wszechwładny i Moje Królestwo będzie wiecznie panowało — przy udziale człowieka albo i bez niego, człowiek bowiem ma wolną wolę i może Mnie naśladować lub też nie.

Mimo że słabość rasy ludzkiej — słabość spowodowana przez grzech — czyni ją podatną na zakusy szatana, nigdy nie możecie dawać wiary, że ma on w rękach całą władzę, bo tak nie jest. Każdy demon, nie wyłączając mistrza demonów, bestii, padnie na Mój rozkaz do Moich stóp. Czyż tego nie wiecie? Istnieje bowiem tylko ktoś Jeden Jedyny, Kto posiada Boski Majestat, umożliwiający Mu rzucenie wszystkich do Swoich stóp — a Jestem Nim Ja, Jezus Chrystus.

Aby zaskarbić sobie Boską przychylność, każdy z was musi przyjść do Mnie. Kocham was. Przyciągam was do Siebie. Usilnie was proszę. Uniżam się przed wami. Zezwoliłem, aby ze względu na was ciągnięto Mnie po ziemi i tarzano w błocie, zanim umarłem. Wkrótce staniecie naprzeciw Mnie. W Dniu Sądu Ostatecznego pojmiecie w końcu Moc Boga i wtedy się przekonacie, jak to jest, kiedy się staje twarzą w twarz z Moim Boskim Światłem. Światło to będzie tak potężne, że tylko ten, kto jest czysty i pokorny, będzie w stanie je wytrzymać. Wielu z was zmusi to, aby paść na ziemię, żeby osłonić przede Mną swoją twarz. Bardzo niewielu z was jest zdolnych, aby stanąć przede Mną; Ja jednak wielu z was będę do Siebie przyciągał, aż wreszcie staniecie tam, gdzie powinniście, w pełni Mi oddani i całkowicie Mi posłuszni. I w tym dniu wasza wolna wola osiągnie swój kres.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.