Matka Zbawienia: Poprzez cud Rozświetlenia Sumienia — On, Mój Syn, przyniesie światu radość, miłość i nadzieję

niedziela, 22 grudnia 2013, godz. 15.19

Moje dziecko, proszę, podaj do wiadomości, że Mój najdroższy Syn przygotowuje się do Wielkiej   Interwencji poprzez Swoje Miłosierdzie. Jej rezultatem będzie odnowienie świata, a wielu będzie rozradowanych, odkrywszy na nowo, jak być wolnym, nie mając wątpliwości co do Istnienia Boga.

Jakże samotni są ci, którzy nie znają Mojego Syna. Kiedy Syn Mój stał na górze, tuż przed swoim Wniebowstąpieniem, Jego uczniowie byli zdezorientowani i przestraszeni, ponieważ nadchodził czas, kiedy miał się On od nich oddzielić. Wielu wpadło w panikę i błagało Mojego Syna, aby ich nie opuszczał. On cierpliwie ich pocieszał, wyjaśniając im, że to oddzielenie będzie tylko tymczasowe oraz że przyśle im pomoc. Pomoc, o której mówił, był to Dar Ducha Świętego. Następnie powiedział do nich: Nie lękajcie się, bo dzięki wsparciu Tego, Którego wam ześlę, nie będziecie sami. Ja zawsze będę z wami pod Postacią Ducha Świętego.

Albowiem, chociaż tego dnia powiedział On każdemu, że znowu powróci, oni tak naprawdę nie rozumieli, co On miał na myśli. Niektórzy myśleli, że to jest kwestią tygodni, zanim On się nie objawi. Ale pamiętajcie, że dzień”  — według Bożego Czasu — może zaistnieć o każdej porze. Teraz zaś, kiedy ten Dzień się przybliża, urzeczywistniają się wszystkie przepowiedziane proroctwa, dotyczące czasów ostatecznych. Uwolnijcie wasze serca od strachu, drogie dzieci, gdyż czas waszej radości prawie już nastał. Nie będzie już więcej ani żadnych łez, ani smutku, bo Wielki Dzień Mojego Syna nagle zaświta i zgromadzi On w Swoich Świętych Ramionach wszystkich, którzy do Niego należą.

Módlcie się o Wielkie Boże Błogosławieństwa i o Wielkie Miłosierdzie, które Syn Mój w ogromnej obfitości ma w zanadrzu dla każdego z Bożych dzieci. I to dla tych dobrych, tych złych i tych obojętnych. Poprzez cud Rozświetlenia Sumienia — On, Mój Syn, przyniesie światu radość, miłość i nadzieję.

Bądźcie wdzięczni za to Wielkie Miłosierdzie. Miłość Mojego Syna do was nigdy nie umrze, nigdy nie przygaśnie i nigdy nie ustanie, ponieważ wy do Niego należycie. Jesteście dziećmi Boga. Nie należycie do szatana.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby ludzkość wybrała Miłosierną Dłoń Mojego Syna zamiast oszustwa i nienawistnego, dławiącego uścisku, w którym diabeł trzyma tych słabych.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.