Wkrótce ujrzycie Mnie w całej Mojej niebiańskiej Chwale i wtedy ostatecznie zrozumiecie tajemnicę Mojej Boskości

niedziela, 22 grudnia 2013, godz. 15.56

Moja wielce umiłowana córko — o, jak świat wkrótce się przebudzi i uhonoruje Moją Obecność. Każdy naród, każdy kraj i każde domostwo Moją Obecność odczuje i nikt Mojej Obecności nie zaprzeczy, a mimo tego niektórzy zignorują Moją Interwencję. Wy wszyscy musicie zaakceptować — po tym, gdy odbędzie się Ostrzeżenie — że jest Ono Wielkim Znakiem z Nieba. Potwierdzi ono Miłość, jaką Bóg ma dla wszystkich Swoich dzieci.

Wasza samotność, spowodowana oddzieleniem od Boga, tego Dnia dobiegnie końca. A zatem wy — którym zależy na Ochronie i którzy jej pragną jako osłony przed zmorą dzisiejszego świata — dowiedzcie się, że obetrę wasze łzy. Przebaczę wam wasze grzechy. Pobłogosławię was wszystkich, nie wyłączając tych, którzy odwrócą się do Mnie plecami — w nadziei, że przybiegną do Mnie z powrotem, tak abym mógł ich ocalić.

Świat należy do Mnie. Boże dzieci zostaną zgromadzone i wy wszyscy, których imiona znajdują się w Księdze Życia, zostaniecie porwani w Moje Ramiona. Módlcie się, aby ci, którzy wątpią, poprosili Mnie o Miłosierdzie i aby ci, którzy się Mnie wypierają, wreszcie Mnie rozpoznali.

Nigdy nie wolno wam dopuścić, aby przeciwnicy Mojego Świętego Słowa oderwali was ode Mnie, waszego umiłowanego Jezusa. Wkrótce ujrzycie Mnie w Mojej całej niebiańskiej Chwale i wtedy ostatecznie zrozumiecie tajemnicę Mojej Boskości.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.