Matka Zbawienia: Ta nowa i obsceniczna imitacja Słowa Bożego spowoduje, że wielu uwierzy, że jest to jedynie nowoczesna, zaktualizowana wersja Nowego Testamentu

poniedziałek, 23 grudnia 2013, godz. 18.36

Moje dziecko, ciemność tak nagle zapadnie w Kościele Mojego Syna, że wielu natychmiast zamilknie, tak będą oni zszokowani. Zostanie ogłoszone, że Mój Syn, Jezus Chrystus Król, nie jest już dłużej Królem. Na Jego miejsce zostaną wzniesione pogańskie bożki oraz wszystkie religie, łącznie z tymi, które nie pochodzą od Boga, zajmą miejsce w Kościele Mojego Syna na ziemi.

Dla świata ta nowa zapowiedź „chrześcijaństwa” okaże się dobrą nowiną. Świat będzie się cieszył, gdyż wielu powita to, co nadejdzie, widząc w tym tolerancję dla tego wszystkiego, co do tej pory było w Oczach Bożych uważane za grzech.

Kiedy mój Syn chodził po ziemi, faryzeusze odrzucili Prawdę. Wierzyli oni tylko w to, co im odpowiadało, i wierzyli w wiele kłamstw. Nie chcieli oni pochwycić rozpostartych Ramion Mojego Syna, gdy On nauczał Świętego Słowa Bożego. Nadszedł ponownie czas, kiedy ci, którzy twierdzą, że znają Prawdę, zaprą się Mojego Syna. Rozumiem przez to odrzucenie Jego Świętego Słowa, tak jak jest Ono ogłoszone w Najświętszych Ewangeliach. Wkrótce Najświętsza Księga zostanie porzucona i nowy, bluźnierczy substytut zostanie wszystkim zaprezentowany, zarówno wewnątrz Kościoła Mojego Syna, jak i poza nim. Wielu zostanie zwiedzionych.

Tak przebiegli są wrogowie Mojego Syna, że ta nowa i obsceniczna imitacja Słowa Bożego spowoduje, że wielu uwierzy, że jest to jedynie nowoczesna, zaktualizowana wersja Nowego Testamentu. Słowo Mojego Syna zostanie wykorzystane i zmienione, aby nadać Mu nowy sens — taki, którego On nigdy nie głosił. Diabeł poprzez wrogów Mojego Syna zawsze będzie zwodził świat, używając Prawdy jako bazy dla kłamstw. Oni zawsze będą atakować to, co jest Prawdą, manipulując Prawdą w tym celu, aby oczernić Słowo Mojego Syna.

Zaczną więc od Jego Słowa i Je zniszczą — najpierw sobie z Niego drwiąc, a następnie odrzucając Je na rzecz herezji. Potem zaatakują Jego Ciało. Słowo stało się Ciałem w osobie Mojego Syna. Wtedy Mojego Syna ukrzyżowali, a teraz, kiedy On ponownie przychodzi, aby odnowić Ziemię, zniszczą Świętą Eucharystię. Wszyscy mający wiarę muszą przetrwać te straszliwe bóle porodowe, ponieważ kiedy będzie po wszystkim, Syn Człowieczy powstanie i przybędzie, aby odzyskać Swoje Królestwo na Ziemi. Ci, którzy kochają Mojego Syna, muszą nieustannie Go czcić i nigdy nie mogą się Go wyprzeć.

Musicie być przygotowani, aby żyć Prawdą, i nigdy nie możecie zaakceptować kłamstw, które będą rozpowszechniane po całym świecie, ani nowej jednej światowej religii, która wkrótce zostanie ogłoszona. Kiedy zobaczycie, że wydarzenia te mają miejsce, wtedy możecie być pewni, że blisko jest czas Powtórnego Przyjścia Jedynego Prawdziwego Zbawiciela — Jezusa Chrystusa, Króla Ludzkości.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.