Moje plany, aby ocalić cały świat, są ukończone, i nie zrezygnuję tak łatwo z ani jednej duszy

czwartek, 26 grudnia 2013, godz. 14.20

Moja wielce umiłowana córko, Moim Pragnieniem jest, aby obecnie pocieszyć was wszystkich. Moje plany, aby ocalić cały świat, są ukończone, i nie zrezygnuję tak łatwo z ani jednej duszy. Każde jedno z dzieci Bożych zdolne jest, aby kochać — nawet ci, którzy są oddzieleni od Boga. Każdy rodzi się z Darem Miłości, Darem od Boga, Który w nim mieszka, nawet jeżeli on Go nie rozpoznaje.

Miłość jest czymś, czego szatan nienawidzi, gdyż Bóg jest Miłością. Każdy, kto kocha jakiegoś innego człowieka, odczuwa radość w swoim sercu. Miłość jest najbardziej naturalnym uczuciem i dzięki niej Światłość Boga nie przestaje promieniować w tym mrocznym świecie. Szatan będzie atakował miłość przy każdej sposobności. Odbiera on ją, jeśli tylko mu się to uda, i zastępuje ją wieloma amoralnymi surogatami. Kiedy atakuje Sakrament Małżeństwa, osłabia miłość w ich związku, dopóki nie pozostanie już tylko nienawiść. Rozbija przyjaźnie. Wywołuje podział, nieufność i nienawiść zawsze i wszędzie tam, gdzie tylko może. Jest przyczyną morderstw, aktów przemocy, represji, tortur i wojny. Kiedy szatan atakuje ustanowione przez Mojego Ojca naturalne prawo miłości, wciąga on ludzi w straszną udrękę. Nie zaznają oni żadnego pokoju, jeżeli w ich życiu nie będzie obecna miłość. A kiedy zabraknie im miłości, nie będą mieli zaufania do innych ludzi; jeżeli zaś w jakiejś ludzkiej duszy zagości nienawiść — to on czy ona będą traktować innych ze straszliwym okrucieństwem.

Nienawiść nigdy nie pochodzi od Boga. Nienawiść pochodzi od diabła. Ten, kto nienawidzi, nabiera znamion, przywodzących na myśl szatana. Ponieważ taki człowiek naśladuje szatana, będzie on ukrywał swoją nienawiść pod fasadą słodyczy i obłudy. Bardzo często ludzie, którzy odczuwają do innych nienawiść — aby ich zwieść — mówią, że kieruje nimi miłość, podczas gdy działają na ich szkodę. Człowiek, który nienawidzi, będzie się — tak samo jak szatan — pilnował, aby nie ujawnić swojej nienawiści. Wielu powie, że działają w dobrej wierze, że powoduje nimi potrzeba, aby być szczerym. Ale żaden wynikły z nienawiści czyn nie może nigdy przynieść dobrych owoców, gdyż tak jak dotknięte gangreną ciało, spowoduje on rozkład, a następnie śmierć duszy.

Miłość jest wszystkim, co ma w Moich Oczach znaczenie. Zapewniam was, że wszyscy ci, którzy są napełnieni miłością — czy to do bliźniego czy do Boga — są już uprzywilejowani. Tym zaś, którzy posiadają u Boga przywileje, zostanie okazane przeze Mnie Wielkie Miłosierdzie. Ale tym o duszach napełnionych nienawiścią nie zostanie okazane Miłosierdzie, chyba że najpierw sami zrehabilitują się w Moich Oczach. Musicie pamiętać, że jakakolwiek forma nienawiści, a zwłaszcza kiedy lansuje się ją w Moje Święte Imię, doprowadzi duszę jedynie do ruiny.

Moja Miłość jest większa niż miłość, którą odczuwa jakikolwiek człowiek. Przekracza Ona wasze wyobrażenia. Ze względu na ogrom i głębię miłości, jaką dla was odczuwam, napełnię każdego z was Moim Duchem Świętym. Moja Miłość wydobędzie miłość z waszych serc, bez względu na to, jak znikome miejsce zajmuje ona w waszej duszy. Wobec tego proszę, nigdy nie wolno wam tracić nadziei, że przyniosę zbawienie całemu światu, gdyż Moja Cierpliwość jest bezkresna, a Moja Miłość wieczna.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.