Matka Zbawienia: Mój syn Mi polecił, aby przynieść światu tę ważną wiadomość

sobota, 28 grudnia 2013, 23.50

Moje dziecko, Mój syn Mi polecił, aby przynieść światu tę ważną wiadomość. On pragnie, aby wszyscy ci, których rodziny i przyjaciele odrzucają Boga i Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, obecnie się dowiedzieli, że obsypie On ich Swymi łaskami, jeżeli będziecie za nich odmawiać tę specjalną Modlitwę Krucjaty. Jeżeli będziecie odmawiać tę modlitwę, okaże On każdemu z nich wielkie współczucie oraz ich uratuje i powstrzyma od upadku poza krawędź spustoszenia.

Krucjata Modlitwy (131 )Modlitwa o Miłosierdzie

O moja droga Matko Zbawienia, proszę, zwrócić się do Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, aby zechciał On im (tu wymienić wszystkie imiona) udzielić Miłosierdzia podczas Ostrzeżenia, a także w Dniu
Ostatecznym, zanim staną oni przed Twoim Synem.

Proszę, módl się, aby każdy z nich został ocalony i zaznał owoców życia wiecznego.

Chroń ich każdego dnia i zabierz ich do Swojego Syna, aby doświadczyli Jego obecności i aby dany im został pokój ducha i wielkie Łaski. Amen.

Misja ta sprawi, że ci, którzy potrzebują Jego Miłosierdzia, zostaną przez Mojego Syna zalani fontanną nadzwyczajnych Łask. On zawsze będzie tak hojny, jeżeli dusze będą żyły zgodnie z Jego Świętym Słowem i przyjmą Go do swoich serc.

Idźcie i się radujcie, bo jest to jeden z najbardziej niezwykłych Darów, jakie daje On tym wszystkim, którzy odpowiadają na to wezwanie z Nieba.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.