Wszystkim wam została przekazana Prawda, ale wielu z was o Niej zapomniało. Nudzi was Ona. Jest zbyt kłopotliwa

Załaduj kopię Wszystkim wam została przekazana Prawda, ale wielu z was o Niej zapomniało. Nudzi was Ona. Jest zbyt kłopotliwa:

niedziela, 29 grudnia 2013, godz. 19.48

Moja wielce umiłowana córko, od samego początku, objawiając ci tajemnice Księgi Prawdy, mówiłem, że  Księga ta została zapowiedziana przez proroków — w sumie przez trzech — reprezentatywnie dla Najświętszej Trójcy. Nie mówię ci o tych sprawach, aby cię przestraszyć. Mówię do ciebie o tych faktach, abyś w zupełności Mi zaufała.

Moja córko, Plan Mojego Ojca, aby rozszerzyć nawrócenie, rozpoczął się w momencie, kiedy została zapoczątkowana ta Misja. Nawrócenie to — w okresie wielkiego upadku wiary, marazmu i haniebnego zobojętnienia na Słowo Boże — jest bardzo potrzebne. Bożym dzieciom została przekazana Prawda w Najświętszej Księdze (czyli Piśmie Świętym), ale większość z tego co, jest w Niej zawarte, ma znikomy wpływ na ludzi dzisiejszego świata. Bo jak by mogło? Tak wielu jest rozproszonych przez rozrywkę, łatwo wpada w rozbawienie i szybko chwyta się czegokolwiek, co daje im dreszcz emocji. Zaprzeczono nawet Prawdzie o Stworzeniu człowieka. I miejsce Prawdy zajęły nonsensowne przekonania na temat wielu fałszywych bożków, wymyślonych przez nich samych. Praktykowanie magii i przynoszące nieszczęście paranie się okultyzmem przykuło uwagę wielu i rozpaliło wyobraźnię tych, którzy poszukują w swoim życiu sensacji.

Są też tacy, którzy nadużywają swojej wiedzy o świecie duchowym i którzy przyczynili się do tego, że wiele dusz ode Mnie odeszło. Aby móc wejść w posiadanie darów spirytualnych, w zastępstwie te nędzne dusze zapraszają złego ducha — wywołując duchy tych, którzy poszli do piekła. Duchy te jedynie wmotają ich w sieć, z której nigdy się sami nie wyplączą. Ci, którzy zajmują się praktykami „new age”, czarami, kartami tarota i jasnowidztwem, stają się dla innych przyczyną straszliwych nieszczęść, chociaż w wielu wypadkach nie wiedzą, jakie szkody im wyrządzają. Wszyscy tacy ludzie, którzy stawiają fałszywych bogów przed Jedynym Prawdziwym Bogiem, winni są pogaństwa — odrażającego przestępstwa — ponieważ znali oni Prawdę, zanim od Niej się odwrócili.

Istnieją też tacy, którzy innych przeklinają, uprawiając satanizm. Są oni tak zdeprawowani, że nieustannie Mi urągają i nikczemnie postępują, ponieważ oni już zawarli pakt z diabłem. Nic, czego Ja bym nie zrobił, ich nie zmieni. Och, ile gorzkich Łez wylewam nad tymi biednymi, zdezorientowanymi duszami.

Kolejni to ci, którzy Mnie znają, ale którzy spędzają w Moim towarzystwie mało czasu. Przysparzają mi oni wiele smutku, ponieważ są przekonani, że ich dusze należą do wygranych. Wierzą oni, że posiadają naturalne prawo do Życia Wiecznego, ale nie wierzą w to, że muszą sobie na nie zasłużyć. Wielu z nich jest tak beztroskich, że nie zależy im na Sakramentach, rzadko zważają na Dziesięć Przykazań, gdyż nie wierzą, że w dzisiejszej dobie one ich dotyczą. Większość z nich nie wierzy ani w Piekło, ani w Czyściec. Kroczą oni bardzo niebezpieczną ścieżką. Wkrótce zostaną jeszcze bardziej zwiedzeni — kiedy zostaną nakarmieni nową, rozcieńczoną doktryną, która zostanie wprowadzona przez Moich wrogów. Oni potrzebują teraz wiele modlitwy.

Wreszcie są i tacy, którzy znajdują się najbliżej Mnie i którzy są biegli we wszystkich Świętych sprawach. Są to dusze, które przynoszą Mi wielką pociechę i są Mi wsparciem. Jednak istnieją pomiędzy nimi tacy, którzy nie żyją Prawdą. Nauczają oni o Prawdzie, ale nie przestrzegają w praktyce podstaw Mojego Nauczania. Nie kochają oni innych tak, jak powinni. Patrzą oni z góry na tych, których uważają za posiadających na temat wszystkich świętych spraw mniej wiedzy niż oni. Niektórzy uważają siebie za stojących ponad innymi i za bardziej uprzywilejowanych przez Boga. Owi hipokryci oburzają Mnie najbardziej, ponieważ nie widzą, jak grzeszą w Moich Oczach.

Tak więc widzicie, że Prawdy nigdy nie wolno brać za oczywistość. Wszystkim wam została przekazana Prawda, ale wielu z was o Niej zapomniało. Nudzi was Ona. Jest zbyt kłopotliwa — zbyt czasochłonna — gdyż wielu z was postrzega Prawdę jako coś, co już nie jest istotne w waszym tak absorbującym was życiu. Wielu z was się Mnie zaprze, a następnie zupełnie Mnie odrzuci, kiedy zostaniecie nakarmieni kłamstwami przez tych, którzy chcą was odwieść od zbawienia. Dlatego też musicie poznać Prawdę zupełnie od nowa.

Istnieć może tylko Jedna Prawda i jest to Prawda, ustanowiona przez Boga od samego początku.

Wasz Jezus