Wszystkim wam została przekazana Prawda, ale wielu z was o Niej zapomniało. Nudzi was Ona. Jest zbyt kłopotliwa

niedziela, 29 grudnia 2013, godz. 19.48

Moja wielce umiłowana córko, od samego początku, objawiając ci tajemnice Księgi Prawdy, mówiłem, że  Księga ta została zapowiedziana przez proroków — w sumie przez trzech — reprezentatywnie dla Najświętszej Trójcy. Nie mówię ci o tych sprawach, aby cię przestraszyć. Mówię do ciebie o tych faktach, abyś w zupełności Mi zaufała.

Moja córko, Plan Mojego Ojca, aby rozszerzyć nawrócenie, rozpoczął się w momencie, kiedy została zapoczątkowana ta Misja. Nawrócenie to — w okresie wielkiego upadku wiary, marazmu i haniebnego zobojętnienia na Słowo Boże — jest bardzo potrzebne. Bożym dzieciom została przekazana Prawda w Najświętszej Księdze (czyli Piśmie Świętym), ale większość z tego co, jest w Niej zawarte, ma znikomy wpływ na ludzi dzisiejszego świata. Bo jak by mogło? Tak wielu jest rozproszonych przez rozrywkę, łatwo wpada w rozbawienie i szybko chwyta się czegokolwiek, co daje im dreszcz emocji. Zaprzeczono nawet Prawdzie o Stworzeniu człowieka. I miejsce Prawdy zajęły nonsensowne przekonania na temat wielu fałszywych bożków, wymyślonych przez nich samych. Praktykowanie magii i przynoszące nieszczęście paranie się okultyzmem przykuło uwagę wielu i rozpaliło wyobraźnię tych, którzy poszukują w swoim życiu sensacji.

Są też tacy, którzy nadużywają swojej wiedzy o świecie duchowym i którzy przyczynili się do tego, że wiele dusz ode Mnie odeszło. Aby móc wejść w posiadanie darów spirytualnych, w zastępstwie te nędzne dusze zapraszają złego ducha — wywołując duchy tych, którzy poszli do piekła. Duchy te jedynie wmotają ich w sieć, z której nigdy się sami nie wyplączą. Ci, którzy zajmują się praktykami „new age”, czarami, kartami tarota i jasnowidztwem, stają się dla innych przyczyną straszliwych nieszczęść, chociaż w wielu wypadkach nie wiedzą, jakie szkody im wyrządzają. Wszyscy tacy ludzie, którzy stawiają fałszywych bogów przed Jedynym Prawdziwym Bogiem, winni są pogaństwa — odrażającego przestępstwa — ponieważ znali oni Prawdę, zanim od Niej się odwrócili.

Istnieją też tacy, którzy innych przeklinają, uprawiając satanizm. Są oni tak zdeprawowani, że nieustannie Mi urągają i nikczemnie postępują, ponieważ oni już zawarli pakt z diabłem. Nic, czego Ja bym nie zrobił, ich nie zmieni. Och, ile gorzkich Łez wylewam nad tymi biednymi, zdezorientowanymi duszami.

Kolejni to ci, którzy Mnie znają, ale którzy spędzają w Moim towarzystwie mało czasu. Przysparzają mi oni wiele smutku, ponieważ są przekonani, że ich dusze należą do wygranych. Wierzą oni, że posiadają naturalne prawo do Życia Wiecznego, ale nie wierzą w to, że muszą sobie na nie zasłużyć. Wielu z nich jest tak beztroskich, że nie zależy im na Sakramentach, rzadko zważają na Dziesięć Przykazań, gdyż nie wierzą, że w dzisiejszej dobie one ich dotyczą. Większość z nich nie wierzy ani w Piekło, ani w Czyściec. Kroczą oni bardzo niebezpieczną ścieżką. Wkrótce zostaną jeszcze bardziej zwiedzeni — kiedy zostaną nakarmieni nową, rozcieńczoną doktryną, która zostanie wprowadzona przez Moich wrogów. Oni potrzebują teraz wiele modlitwy.

Wreszcie są i tacy, którzy znajdują się najbliżej Mnie i którzy są biegli we wszystkich Świętych sprawach. Są to dusze, które przynoszą Mi wielką pociechę i są Mi wsparciem. Jednak istnieją pomiędzy nimi tacy, którzy nie żyją Prawdą. Nauczają oni o Prawdzie, ale nie przestrzegają w praktyce podstaw Mojego Nauczania. Nie kochają oni innych tak, jak powinni. Patrzą oni z góry na tych, których uważają za posiadających na temat wszystkich świętych spraw mniej wiedzy niż oni. Niektórzy uważają siebie za stojących ponad innymi i za bardziej uprzywilejowanych przez Boga. Owi hipokryci oburzają Mnie najbardziej, ponieważ nie widzą, jak grzeszą w Moich Oczach.

Tak więc widzicie, że Prawdy nigdy nie wolno brać za oczywistość. Wszystkim wam została przekazana Prawda, ale wielu z was o Niej zapomniało. Nudzi was Ona. Jest zbyt kłopotliwa — zbyt czasochłonna — gdyż wielu z was postrzega Prawdę jako coś, co już nie jest istotne w waszym tak absorbującym was życiu. Wielu z was się Mnie zaprze, a następnie zupełnie Mnie odrzuci, kiedy zostaniecie nakarmieni kłamstwami przez tych, którzy chcą was odwieść od zbawienia. Dlatego też musicie poznać Prawdę zupełnie od nowa.

Istnieć może tylko Jedna Prawda i jest to Prawda, ustanowiona przez Boga od samego początku.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.