Ta nowa i szybko utworzona hierarchia przejmie Mój Kościół

czwartek, 16 stycznia 2014, godz. 19.41

Moja wielce umiłowana córko, Prawda wywołuje podział. Zawsze go wywoływała. Jeżeli jakiś człowiek mówi, że zna prawdę, to jakiś inny temu zaprzeczy. Lecz kiedy Prawda wynika ze Słowa Bożego, to staje się przyczyną największego rozłamu. Wielu obawia się Prawdy, ponieważ nie jest ona zawsze przyjemna, a jednak bez Prawdy żylibyście w zakłamaniu. Jeżeli żyjecie w zakłamaniu, które dotyczy Słowa Bożego, to nigdy nie odnajdziecie prawdziwego pokoju w swoich sercach.

Skoro znacie Prawdę, która jest zawarta w Księdze Mojego Ojca, to znacie Drogę Pańską i musicie podążać jej szlakiem aż do waszego ostatniego tchnienia. Nie schodźcie ze szlaku. Ale jeżeli Moje Słowo jest manipulowane, pisane na nowo, niszczone, to oczywiście tego nie zaakceptujecie. I słusznie. Jednak jeżeli nowe doktryny, które różnią się od Mojego Świętego Słowa zostaną wam przedstawione z wnętrza Mojego Kościoła, to co uczynicie wówczas?

Czy zaakceptujecie kłamstwo zamiast Prawdy? Czy przyjmiecie doktrynę, która będzie w Moich Oczach bezbożna?

Odpowiedź musi brzmieć: nie. Nigdy nie wolno się wam wyprzeć Mojego Słowa — dla nikogo. Nikogo — nawet gdy odziany jest on w płótna elity hierarchii Mojego Kościoła — ani dla nędzarza, ani dla króla lub księcia; każdy bowiem, kto od was żąda, abyście przyjęli nową doktrynę, dotyczącą Mojego Słowa, nie pochodzi ode Mnie.

Mój Kościół jest dyskretnie burzony od środka, a demontowana jest każda jego część. Podczas gdy hierarchie są rozmontowywane, a wierni słudzy wyrzucani — a następnie uznawani za dłużej już nieprzydatnych — przygotowywana jest droga dla głoszenia doktryn z piekła rodem.

Biada tym kapłanom, biskupom i kardynałom, którzy odważą się bronić Słowa Bożego, bo oni będą cierpieć najbardziej. Podczas gdy niektórzy zostaną ekskomunikowani i oskarżeni o herezję — chociaż oni tylko się opowiedzą po stronie Prawdziwego Słowa Bożego — to inni okażą się zbyt słabi. Wielu biednych, wyświęconych sług ulegnie presji, by potępić Prawa Boże. Jeżeli jednak nie zgodzą się na przyjęcie kłamliwych doktryn, to zostaną rzuceni wilkom na pożarcie. Ci, których wiara jest już osłabiona i którzy kochają światowe zbytki oraz których dusze przepełnia niepohamowana ambicja, będą pierwszymi, którzy ustawią się w kolejce, aby poprzez to „ślubowanie” poprzysiąc wierność.

Ta nowa i szybko utworzona hierarchia przejmie Mój Kościół. Będą oni głosić oszustwa w Imię Boże i porwą za sobą wiele niewinnych dusz spośród wierzących. Gromadzącym się wiernym będzie bez ich wiedzy podawany zatruty kielich, niczym niewypełniony — poza chlebem. Święta Eucharystia nie będzie już dłużej syciła ich dusz. A wkrótce zaczną być karmieni homiliami, które będą kpiną ze Słowa Bożego, kiedy obwieszczą, że prawa człowieka są najważniejszą doktryną. A następnie ogłoszą największą herezję ze wszystkich, że człowiek otrzyma Życie Wieczne, niezależnie od tego, czy żałuje za swoje grzechy, czy też nie. I właśnie w ten sposób zniszczą oni dusze milionów.

Podczas gdy oni będą tak nadal rozrywać Mój Kościół od jego wnętrza, Moi lojalni kapłani i wierni wyznawcy będą Mój Kościół odbudowywać, cegła za cegłą. Bo, widzicie, Mój Kościół nie może umrzeć, gdyż Ja na to nie pozwolę.

Wszyscy kapłani, wszyscy biskupi i wszyscy kardynałowie, którzy zostaną zdetronizowani, a którzy pozostaną Mi wierni, nigdy nie opuszczą sprawiedliwych czy tych Moich wyznawców, którzy zostali pobłogosławieni Darem Mądrości. Następnie — podczas gdy fałszywa wiedza wypełni serca tych sług w Moim Kościele, których wola jest słaba — Dar Ducha Świętego nie tylko Rozświetli dusze Mojej Reszty Kościoła, ale dostarczy Światła tym wszystkim, których imiona znajdują się Księdze Życia, kierując ich do Moich drzwi.

Nigdy wcześniej Moi uczniowie nie byli wypróbowani w ten sposób, w jaki zostaną wypróbowani w przyszłości. Zostanie im dane przez Boga Wsparcie, aby im umożliwić zachowanie Bożego Światła, tak aby mieniło się ono w świecie, który będzie powoli, choć boleśnie, wtrącany w ciemność, co będzie spowodowane nadejściem wroga, antychrysta.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.