Muszę zainterweniować, aby uchronić ludzkość od samozniszczenia jeszcze przed Wielkim Dniem Pańskim

środa, 29 stycznia 2014, godz. 15.00

Moja wielce umiłowana córko, nie płaczcie nad sobą, ale nade Mną, waszym Jezusem, Który płacze i cierpi z powodu tempa, w jakim rasa ludzka stacza się w swoim życiu w deprawację i grzeszność.

Ponieważ Moje Słowo było odrzucane przez tak wielu i przez tak długi okres, wielu ludzi nie posiada żadnego ukierunkowania czy odpowiedniej wiedzy co do tego, jak postępować, jeżeli chodzi sprawę dokonywania wyborów w swoim życiu. Dusze, które podryfowały daleko od Prawdy, mają tylko swoje własne pragnienia i kieruje nimi wzgląd na siebie samego. Obsesja na własnym punkcie, rozwiązłość seksualna, samozaspokojenie oraz poszukiwanie dobór materialnych rujnują ich dusze. Nic ich nie zaspokoi i nie jest w stanie ich usatysfakcjonować. Kiedy tylko dosięgają głębin grzechu, aktywnie zabiegają o to, aby inne dusze usidlić. Dzieje się tak, ponieważ szatan tak dalece ich dusze pochłonął, że wykorzystuje on ich, aby inne dusze wciągnąć w tę perfidną zasadzkę.

Moralność ludzkości osiągnęła takie niziny, że zły duch pochłania codziennie miliony dusz. Och, jak zintensyfikował się Mój Ból i jak wiele pracy jest potrzebne, aby wyplenić tę zarazę. Nadejdzie taki czas, że Łaska, umożliwiająca rozszyfrowanie różnicy pomiędzy dobrem i złem, dana będzie tylko jednej trzeciej rasy ludzkiej.

Ci, którzy otwierają się na zło — w jakiejkolwiek postaci — będą je przedstawiali jako rzecz dobrą. Wkrótce będzie dla każdego człowieka aktem wielkiej odwagi, żeby się odezwać i stwierdzić, że „to jest złem”, bo taki człowiek stanie się obiektem demonizacji i wzgardy, gdyż jego zachowanie będzie postrzegane jako jakiś nieracjonalny wyskok.

Och, jak nisko stoczą się dzieci Boże. Przybędzie dusz o zatwardziałych sercach, nie mających dla innych współczucia, pałających nienawiścią, chciwością i żądzą przemocy. Świat będzie je podziwiał, podczas gdy parę dziesiątek lat temu budziłyby one w świecie grozę. Dlatego też muszę zainterweniować, aby uchronić ludzkość od samozniszczenia jeszcze przed Wielkim Dniem Pańskim.

Planem szatana jest zniszczenie tak wielu dusz, jak tylko jest to możliwe. Moim Planem jest zatrzymanie tej plagi — i Ja się nie zawaham, aby dostarczyć znaków, które będą potrzebne, aby was przebudzić na Miłość Bożą i odpowiednio przygotować na świat, który nadchodzi.

Nigdy nie odrzucajcie Bożej Dłoni. Nigdy nie ignorujcie Słowa Bożego — gdyż bez nich jesteście niczym.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.