Wiele z tego, co ludzkość uważa za rzecz oczywistą, zostanie wywrócone do góry nogami i przełożone z prawej na lewą — jest to jednak niezbędne

sobota, 1 lutego 2014, godz. 19.53

Moja wielce umiłowana córko, byłoby błędem, aby z powodu ucisku, jaki ludzkość musi przejść w czasie Oczyszczenia, wymienić związane z tym cierpienie na rezygnację.

Wiele z tego, co ludzkość uważa za rzecz oczywistą, zostanie wywrócone do góry nogami i przełożone z prawej na lewą — jest to jednak niezbędne. Kiedy dokona się oczyszczenie, stanie się nowy brzask — nagle i bez zapowiedzi — i nowy świat zostanie zaprezentowany dzieciom Bożym.

Moją prośbą jest, aby — podczas kiedy zarówno ci, którzy Mnie kochają, jak i ci, którzy Mnie nie kochają, będą tak bardzo cierpieli — nikt, ale to zupełnie nikt z was nie myślał, że nie ma już żadnej nadziei. Wręcz przeciwnie, cieszcie się, bo w Moim Nowym Raju oczekuje was tylko miłość, radość, pokój i szczęście. Kiedy świat i tak wiele dusz, jak to tylko jest możliwe, zostanie oczyszczonych z grzechu, wtedy przybędę jako Oblubieniec — gotowy, aby was powitać. Ten Wielki Chwalebny Dzień musi być oczekiwany z radością, przejęciem i tęsknotą, albowiem Moje Serce wystrzeli i zjednoczy się z całym światem.

Nowy Początek jest w zasięgu ręki. Przetrwajcie cierpienie i ból, których teraz będziecie doświadczać, bo nie będzie to miało znaczenia, gdy wkroczycie w Moje Światło, kiedy to zaleję was miłością i szczęściem, których wyczekiwaliście przez całe swoje życie, ale których do tej pory nie mogliście autentycznie zaznać.

Pomóżcie mi te dusze, które są dla Mnie zgubione, przyprowadzić z powrotem w Moje ramiona. Módlcie się za siebie nawzajem. Bądźcie pełni radości. Bądźcie pełni nadziei. Pokój niech będzie z wami. Co by nie miało się wydarzyć — pamiętajcie, że Moja miłość jest silniejsza od nienawiści. Moja Moc jest Wszechpotężna. Moje Miłosierdzie jest nieskończone. Moja cierpliwość jest wielka.

Idźcie w pokoju i służcie Mi do ostatniej godziny, bo kolejny Dzień będzie początkiem świata, który nie będzie miał końca i gdzie nie będzie już śmierci.

Kocham i przytulam was wszystkich.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.