Matka Zbawienia: Ci wszyscy, którzy są innych wyznań, muszą także zacząć odmawiać Mój Święty Różaniec, ponieważ będzie on stanowił dla każdego z was wielką ochronę

niedziela, 2 lutego 2014, godz. 17.09

Moje najdroższe dzieci, proszę was, odmawiajcie od teraz Mój Najświętszy Różaniec codziennie, aby uchronić tę Misję przed szatańskimi atakami. Poprzez odmawianie Mojego Najświętszego Różańca każdego dnia osłabiacie zło, pochodzące od szatana i tych, na których on wpływa, kiedy usiłuje oderwać dusze od podążania za tym szczególnym Wezwaniem z Nieba.

Ci wszyscy, którzy są innych wyznań, muszą także zacząć odmawiać Mój Święty Różaniec, ponieważ będzie on stanowił dla każdego z was wielką ochronę. Najświętszy Różaniec jest przeznaczony dla każdego, a dla tych, którzy pragną uzyskać Moją Ochronę — jest on Darem, który otrzymałam od Boga, aby bronić dusze przed diabłem.

Tak wielu z was, drogie dzieci, będzie dręczonych, jeżeli się nie poddacie. Jeżeli się jednak poddacie, zostaniecie oderwani od tej Misji. Wrogowie Boga użyją wszelkich mocy, aby was zatrzymać. Będą was napastować, wymyślać wam i oskarżać was o złe rzeczy. Zlekceważcie to i pozwólcie Mi, waszej umiłowanej Matce Zbawienia, udzielić wam pocieszenia i wszelkiej ochrony, jakiej tylko potrzebujecie.

Podczas Swojej ziemskiej Misji Mój Syn został zdradzony na tak wiele sposobów. Czekali na Niego po wioskach, trzymając w rękach kamienie. Kiedy przechodził, otoczony setkami zwolenników, oni ciskali tymi kamieniami w Niego z ukrycia, tak aby nikt nie wiedział, kim oni są. Nienawidzili Go; donosili na Niego do władz religijnych; rozpowszechniali o Nim nikczemne kłamstwa i mówili, że złorzeczy i bluźni przeciwko Bogu. A jednak żaden z nich nie potrafił dokładnie wyjaśnić, w jakim sensie byłby On tych rzeczy winny. Następnie dużo czasu poświęcili na to, żeby wywrzeć presję na jego uczniów, tak aby się Go wyparli. Wielu też to uczyniło. Następnie Faryzeusze ostrzegli wszystkich modlących się w świątyniach, że jeżeli będą nadal podążali za Moim Synem, to nigdy im się nie zezwoli, aby ich noga jeszcze kiedykolwiek postanęła w Domu Bożym. I wielu z nich przestało podążać za Moim Synem. Te same dusze płakały gorzkimi i żałosnymi łzami, kiedy — dopiero po ukrzyżowaniu Mojego Syna — sobie uświadomiły, jak bardzo Go skrzywdziły.

To samo będzie z tą Misją, która równa drogę Pańską i przygotowuje na Wielki Dzień Powtórnego Przyjścia Mojego Syna. Każdy wysiłek zostanie podjęty, aby osłabić Resztę Kościoła. Każda próba poczyniona, aby osłabić waszą determinację. Każdy plan obmyślony, żebyście „wypięli się” na swoje własne zbawienie i zbawienie innych.

Nigdy nie wolno wam dopuścić do tego, aby zły duch przytłumił waszego ducha, osłabił waszą wiarę lub zachęcił was, żebyście wyparli się Mojego Syna. Nigdy nie traćcie zaufania do Mojego Syna czy do Jego Obietnicy, że ponownie przyjdzie i przyniesie człowiekowi Nowy Początek. On was nigdy nie zawiedzie. On rozumie, jakie to jest dla was wszystkich trudne: ból, który znosicie, i ofiary, które ponosicie dla Niego.

Pamiętajcie, wy jesteście Jego — i jeżeli naprawdę jesteście Jego cząstką i się Mu zawierzacie, to stajecie się cząstką Jego Światła. Obecne w duszach Światło Boga przyciąga ciemność, jaka jest obecna w duszach innych. Kiedy szatan tak posługuje się duszami, to daje on poznać i odczuć swoją wściekłość. Kiedy podnoszone są zarzuty przeciwko tej pobłogosławionej przez Boga Misji — zarzuty te nigdy nie będą racjonalnie ani spokojnie przedstawiane. Towarzysząca temu furia będzie wyraźnym znakiem, jak bardzo Misja ta jest znienawidzona przez szatana. Dlatego więc, dla ochrony tej Misji — Mój Różaniec musi być odmawiany przez wasz wszystkich każdego dnia.

Zawsze ufajcie Moim pouczeniom, ponieważ Mój Syn Mi polecił, abym pomogła wam wszystkim stawić czoła naciskom, które będziecie musieli znieść w Jego Imię.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.