Matka Zbawienia: Wielu będzie wierzyć, że antychryst to bardzo święty człowiek

piątek, 7 lutego 2014, godz. 15.50

Moje dziecko, gdyby Mój Syn, Jezus Chrystus, chodził w obecnym czasie po ziemi, zostałby zamordowany. Żaden urzędnik w Jego Kościele by Go nie zaakceptował. Stałby się pośmiewiskiem, potem zaczęto by się Go bać oraz stałby się przedmiotem takiej pogardy, że zostałby ukrzyżowany, tak samo jak wtedy.

Tym razem Mój Syn przychodzi tylko w Duchu i, z Nakazu Mojego Ojca, nie pojawi się On na Ziemi jako człowiek, w ciele. Bardzo proszę, żeby stało się to dla wszystkich wiadome, gdyż wielu przyjdzie w Jego Imię, jeden zaś uzyska rozgłos i powie, że jest On Moim Synem — będzie to jednak kłamstwo.

Antychryst się podniesie i stanie się tak potężny, że jego wizerunek będzie wszędzie widoczny. Wzniesione zostaną jego posągi, a jego twarz będzie bez przerwy się pojawiała w serwisach informacyjnych i na ekranach telewizorów na całym świecie. Będzie on oklaskiwany przez najpotężniejszych przywódców państwowych, ale dopiero kiedy zostanie publicznie zatwierdzony przez fałszywego proroka, będzie miał faktycznie wpływ na całą ludzkość.

Gdyby Mój Syn ponownie pojawił się w ciele i przykuwał do Siebie uwagę — oni by Go zniszczyli. Antychryst zostanie jednak w świecie gościnnie przywitany i omyłkowo uznany za Jezusa Chrystusa.

Każde z zawartych w Biblii Słów, odnoszące się do Powtórnego Przyjścia Mojego Syna, zostanie przystosowane i zmanipulowane, aby świat przekonać, że jest on świadkiem Powrotu Jezusa Chrystusa. Wrogowie Mojego Syna, którzy wszędzie w kościołach Mojego Syna zmieszają się z Jego niczego niewinnymi sługami, doprowadzą do popełnienia wielkiego błędu. Ich przywódcy przyjmą antychrysta w swoje ramiona i zachęcą dusze, aby okazywały mu uwielbienie. Wpływ, jaki będzie on miał, zaszokuje wielu, którzy pozostaną wierni Bogu, i jest ważne, abyście swoje dusze zabezpieczyli przed jego hipnotyczną siłą przyciągania.

Medalik Zbawienia, o ile będziecie go na sobie nosić, przyniesie wam, oprócz innych obiecanych Łask, ochronę przed wpływami antychrysta. Nie dajcie się zwieść, bo antychryst wprawi wielu w zachwyt i będzie on uchodził za najpotężniejszego, najpopularniejszego, najbardziej charyzmatycznego i najbardziej wpływowego przywódcę wszechczasów. Wielu będzie wierzyło, że antychryst jest wielce świętym człowiekiem i, za sprawą jego powiązań z Kościołem Mojego Syna, ludzie milionami pójdą za tym, co będą uważali za Prawdę. Ta fałszywa, zainscenizowana świętość wywoła łzy radości u wszystkich, którzy do tej pory w swoim życiu ani Bogu nie ufali, ani w Niego nie wierzyli. Obrzucą oni tego człowieka pochwałami i powierzą mu ratunek swoich dusz.

Początkowo antychryst będzie postrzegany jako wielki przywódca, o pociągającym, oczarowującym i przemiłym sposobie bycia. Później, z czasem, zacznie się on wykazywać siłami uzdrawiającymi i wielu ludzi będzie się zgłaszało i twierdziło, że zostali przez niego uzdrowieni. Wielu będzie też będzie twierdziło, że w jego obecności dochodziło do cudów. Następnie wszędzie będzie miała miejsce seria fałszywych objawień, podczas których będzie można ujrzeć podobiznę symbolu Ducha Świętego.

Wtedy media stworzą jego boski wizerunek i tylko niewielu się ośmieli publicznie go napominać. Ponieważ będzie on władał wieloma językami, w bardzo krótkim czasie uda mu się zwieść miliony. Wtedy zaczną pojawiać się pogłoski, że Jezus Chrystus przyszedł po raz drugi. Będą one podkręcane przez tych, którzy niestrudzenie będą się udzielali na rzecz antychrysta, tak długo rozpowszechniając kłamstwa, aż w końcu będzie on uznawany za Mojego Syna. Opis tych wszystkich wydarzeń wygląda dzisiaj bardzo spektakularnie, ale kiedy będą się one rozgrywały przed waszymi oczami, wydadzą się one naturalną koleją rzeczy i przez wielu będą postrzegane jako podnoszące na duchu.

Następnie, kiedy już ten cały fałsz — jako swoja odwrotność — zostanie światu przez szatana zaprezentowany, będzie widać, jak antychryst, za sprawą swoich satanicznych rytuałów, będzie wstępował do nieba. Podczas Swojego Powrotu Mój Syn będzie widziany, zgodnie ze Swoją obietnicą, jako zstępujący na chmurach — jako odwrotność tego, czym było Jego Wniebowstąpienie.

Wówczas antychryst i wszyscy, którzy niewolniczo oddawali mu hołd, zostaną wrzuceni do jeziora ognia, a do was powróci pokój, Moje dzieci. Ci wszyscy, którzy pozostaną wierni Prawdzie, zostaną w okamgnieniu uniesieni do Nowego Raju, kiedy Niebo i Ziemia staną się jednym.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.