Nigdy nie pominę tych, którzy są samotni, smutni i przestraszeni oraz niepewni, czy Bóg Istnieje

piątek, 7 lutego 2014, godz. 23.38

Moja wielce umiłowana córko, w czasie gdy upowszechniają się Moje Orędzia — i w miarę jak rozpalają one potrzebę, żeby innych zachęcać, aby się do Mnie zwrócili — doświadczanych będzie wielce cudów.

Nawrócą się niewierzący oraz ci, którzy należą do jakiegokolwiek z wyznań, i ci, którzy się ode Mnie odcięli z powodu ich grzesznego życia. To wam obiecuję. Człowiek, którego oczy są zamknięte, oczy swoje otworzy. Ci, w sercach których jest nienawiść, będą płakali łzami radości, kiedy przygniatające ich brzemię zostanie uniesione. Człowiek, który Mnie w ogóle nie zna — Mnie rozpozna. Tak wielu przyjdzie i Mnie zawoła, i obecność Ducha Świętego będzie odczuwało wielu, jeżeli w końcu zrozumieją, że zainterweniowałem, aby ich wyratować z tego całego nieszczęścia.

Moja córko, proszę, uspokój tych wszystkich, którzy odczuwają smutek z tego powodu, że tak zaprzecza się Mojemu Istnieniu w tym świecie. Powiedz im, że Ja, mimo że każdy pozostawiony przeze Mnie ślad zostanie wymazany, będę poprzez Łaskę Bożą nadal oświecał dusze tych, którzy Mnie wzywają. Ja nigdy Swoich nie opuszczę. Nigdy nie pominę tych, którzy są samotni, smutni i przestraszeni oraz niepewni, czy Bóg istnieje. Jeżeli oni tylko pozbędą się swojej buty i poproszę Mnie, abym im dał znak Mojej Obecności, dam im odpowiedź. Nigdy przedtem nie interweniowałem na tak wielką skalę, jak obecnie. Dzieje się to z powodu Mojego Pragnienia, aby uratować całą ludzkość — przenikam do serc tych, którzy się Mnie zaparli, o ile Mnie wezwą.

Czekam na waszą odpowiedź. Spodziewam się miłości i radości, którymi w chwili pojednania napełnię wasze serca i dusze, jest to bowiem słodycz waszego nawrócenia. Będzie to czas, kiedy będziecie mogli odemknąć wasze dusze i dopuścić, aby Światło Boga przyniosło wam największy Dar, jaki tylko możecie sobie wyobrazić: Dar Życia Wiecznego.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.