Żydom zostanie w końcu ukazany dowód Przymierza Mojego Ojca

wtorek, 11 lutego 2014, godz. 23.41

Moja wielce umiłowana córko, jakże ta Misja się rozrosła i jak teraz będzie się szybko rozwijać, kiedy Ja przygotowuję się na Mój Czas.

Rozpocząłem następny plan, aby wszystkim Bożym dzieciom uświadomić, że oczekuje na nie ten nowy, wspaniały świat i że to przygotowanie odbędzie się etapami. Pierwszym etapem jest oczyszczenie. Oznacza to zniszczenia, zmiany klimatu, przewroty i straszliwy upadek wiary, który rozciągnie się po Ziemi. A wszystko to będzie odbywać się w tym samym czasie. Następnie upadnie Mój Kościół i tylko Reszta będzie trzymać się Prawdy i dawać Świadectwo Mojemu Świętemu Słowu.

Zgromadzę ludzi z każdego zakątka świata — a jako pierwszych tych każdego wyznania chrześcijańskiego. Następnie przyciągnę do Siebie innych. W końcu Żydom zostanie ukazany dowód Przymierza Mojego Ojca i zostaną oni sprowadzeni do Królestwa Bożego, jak przepowiedziane.

Obecnie wiele głosów tłumi Mój Własny Głos, ale to właśnie tylko Mój Głos będzie tym, który oni zauważą, gdyż Mój Język jest jak miecz, a Moja Obecność jak rozwidlona błyskawica. Kiedy Ja pozwalam odczuć Moją Obecność, to pojawia się ona w najbardziej niepokaźnych miejscach i dzielona jest z życzliwymi duszami — zarówno tymi łagodnymi, jak i tymi rezolutnymi. Poprzez Moją Obecność dam się poznać poganom i po raz pierwszy zastanowią się oni nad swoją rozciągającą się w wieczności przyszłością, i zaczną otwierać dla Mnie swoje serca. Widzicie więc — żadna dusza nie pozostanie nietknięta. Niektórzy nie przyjmą Mnie z zadowoleniem, ale będą wiedzieć, że Ja tam Jestem.

Mój Czas, aby dać odczuć Moją Obecność, za przyczyną Mocy Ducha Świętego, jest bardzo blisko. Pragnę, abyście, stojąc przede Mną, pojednali swoje dusze i byli gotowi Mnie przyjąć, gdyż nie znacie dnia ani godziny. Jedną rzecz wam powiem: Nastąpi to nagle.

Wasz umiłowany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.