Matka Zbawienia: Antychryst posłuży się „stygmatami” jako środkiem, mającym przekonać świat, że jest on Jezusem Chrystusem

sobota, 15 lutego 2014, godz. 17.14

Moje dziecko, gdy oszustwo, spowodowane wpływem antychrysta, pochłonie dusze — ludzie zostaną oszukani poprzez wiele działań, czynów i słów, które wyjdą od niego. Czarująco i spokojnie, panując nad sobą i zachowując pewność siebie, będzie on usprawiedliwiał każdy grzech przeciwko Bogu. W delikatny sposób rozwieje wątpliwości nawet co do najbardziej podłych grzechów przeciwko ludzkości, jak gdyby pozostawały one bez żadnych konsekwencji. Przekona on wielu, że odbieranie życia, jeżeli służy dobru innych, stanowi ważną część praw ludzkich. Bluźnierstwa, które będą wylewały się z jego ust, będą się wydawały być sprawiedliwe i na miejscu. Będzie wszystko usprawiedliwiał, cytując — na wspak — Pismo Święte. Ci, którzy zdadzą się na każde jego słowo, nie będą wystarczająco obeznani ze Słowem Bożym, aby być w stanie mu się przeciwstawić. Ponadto będzie on sprawiał wrażenie kogoś, kto jest cały czas pogrążony w modlitwie, i ogłosi, że jest ubogacony darami duchowymi.

Antychryst będzie poszukiwał towarzystwa tych, o których krąży opinia, że dokonują wielkich dzieł charytatywnych, i będzie zabiegał o tych, którzy są postrzegani jako święci w Oczach Bożych.

Z czasem ludzie nawrócą się na to, co w ich przekonaniu będzie prawdziwie niosącą oświecenie, jedną światową religią, w której antychryst będzie odgrywał dużą rolę. Następnie użyje wszelkiej demonicznej mocy, udzielonej mu przez szatana, aby przekonać świat, że posiada on stygmaty, które kojarzone są ze świętymi. Antychryst posłuży się „stygmatami” jako środkiem, mającym przekonać świat, że jest on Jezusem Chrystusem i że przyszedł, aby ocalić świat. Wtedy powie, że obwieszcza Powtórne Przyjście — i ci, którzy padną mu w akcie uwielbienia do stóp, zostaną wraz z nim zmieceni przez Anioła Pańskiego, który wrzuci ich do jeziora ognia.

Wasza Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.