Jeżeli odsuniecie ode Mnie jedną duszę — jedno życie — to do waszego własnego życia — waszego Wiecznego Zbawienia — nie będziecie mieli już prawa

poniedziałek, 17 lutego 2014, godz. 00.15

Moja wielce umiłowana córko, w czasie, kiedy będzie miał miejsce Sąd Ostateczny, będzie wiele dusz, które się Mnie wyparły, i w ich sercach zapanuje wielka trwoga. Gdyż do tego czasu Prawda stanie się jak krystalicznie przejrzyste jezioro, bez żadnej plamki. Prawda stanie się więc tak przejrzysta, że będzie można się w niej przeglądać jak w lustrze. I co oni ujrzą? Zobaczą Moją Twarz, Moją Boleść, Moją Miłość, Mój Żal, Mój Gniew, a potem staną się świadkami Mojej Sprawiedliwości, ponieważ wtedy nie będzie już żadnego odwrotu.

Czas, który został dany ludzkości, aby się zrehabilitować, jest teraz. Przyznałem wam ten czas, abyście się w tym czasie wszyscy przygotowali. Mądrze z niego korzystajcie, a ujrzycie chwałę Bożą. Jeżeli go roztrwonicie, nigdy nie ujrzycie Światła czy Chwały Mojego Królestwa. Zamiast tego będziecie ode Mnie na wieczność oddzieleni. Waszym jedynym towarzystwem będzie sfora wilków — rozgniewanych demonów — w czeluści, która jest ojczyzną bestii. Wy wszyscy, którzy ulegacie nikczemności — nieważne, w jakim stopniu — będziecie coraz dalej ode Mnie odpadać, w miarę jak będziecie się zapierać Słowa Bożego.

Ów czas został po to dany ludzkości, aby się odpowiednio przygotowała. Moja Misja polega na ściągnięciu z waszych oczu pajęczyn, tak abym mógł wam pokazać, co musicie zrobić, abym was mógł serdecznie powitać w Moim Nowym Raju.

Misja ta może być waszą jedyną szansą, aby wam umożliwić pochwycenie Mojej Dłoni, zanim nie zostaniecie pogrążeni w wielkiej próżni oszustwa. Szatan zapowiedział, że będzie nadal kradł dusze tych, którzy Mnie kochają. Bo odciągnięcie ode Mnie tych, którzy Mnie prawdziwie kochają, jest w tym czasie jego jedynym celem. Tak więc w tych duszach, które przeżywają swoje życie w zgodzie z Prawdą, zasieje on każdą możliwą wątpliwość, każde kłamstwo i bluźnierstwo. Ludzie ci Mnie opuszczą na skutek jego wpływu. Szatan butnie Mi urąga i — teraz i za każdym razem, gdy tracę jakąś duszę na jego rzecz — poprzysięga, że nigdy nie przestanie mieszać się do każdej z tych Misji na Ziemi, które zostały przeze Mnie pobłogosławione, by ratować dusze.

Nigdy nie wolno wam bronić Mnie przed Moimi wrogami lub dać się w to wciągnąć. Nigdy nie spuszczajcie spojrzenia z Najświętszej Biblii. Nie pozwólcie nikomu Nią manipulować. Ignorujcie tych, którzy będą próbowali was przekonać, że Bóg popatrzyłby przez palce na jakiekolwiek próby zmiany choćby jednego słowa, jednego proroctwa, jednego Przykazania, ponieważ jest to największy grzech. Nigdy nie łamcie Pierwszego Przykazania. Nikt nie może stawiać siebie ponad Bogiem.

Jeżeli ktokolwiek pośród was grzeszy, musi do Mnie ciągle na nowo i na nowo powracać. Nigdy nie wstydźcie się do Mnie pospieszyć. Nie róbcie w sobie miejsca jakiejkolwiek nienawiści. To wasz grzech jest tym, czego się brzydzę — a jednak wam go wybaczam. Kocham was i będę was nadal kochał. I właśnie dlatego, że was kocham, przyznałem wam ten czas, aby was wszystkich zgromadzić. Nie pozwólcie złu na oddzielanie was od waszego brata czy siostry. Nie dawajcie posłuchu niczemu ani nikomu, kto próbuje odciągnąć was od Mojego Dzieła — od tej Misji Zbawienia.

Jest ważne, abyście okazywali Mi wierność, gdyż to wy, Moja Reszta Armii, przyczynicie się do ocalenia reszty świata od zniesienia tego samego losu, jaki stał się udziałem tych, którzy nie chcieli posłuchać Noego. Każdy, na kim zaciąży odpowiedzialność za jedną choćby odebraną mi duszę, będzie za to cierpiał. Mój Gniew jest najgorszy wówczas, kiedy wy — będąc niezadowolonym ze stanu, w jakim znajduje się wasza dusza — próbujecie rozmyślnie uprowadzić ze sobą kogoś innego z dala od Mojej Miłości i Mojego Królestwa.

Już wcześniej byliście ostrzegani o konsekwencjach. Teraz przypominam wam jeszcze raz: Jeżeli odsuniecie ode Mnie jedną duszę — jedno życie — to do waszego własnego życia — waszego Wiecznego Zbawienia — nie będziecie mieli już prawa.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.