Trzęsienia ziemi będą miały taką moc, że będą jednocześnie odczuwalne w wielu krajach

czwartek, 20 lutego 2014, godz. 18.39

Moja wielce umiłowana córko, kiedy nadejdzie dla Mnie czas, abym dał się poznać przy Moim Drugim Przyjściu, nie rozpoznasz świata, ponieważ tak bardzo się on zmieni.

Zaszokuje cię tempo, w jakim ludzkość stoczy się do głębin grzechu. Wszelkie wstrętne grzechy ciała staną się jawne i wielu będzie musiało się przyglądać, jak te grzechy są popełniane w publicznych miejscach. Ich sprawcy będą okazywali bardzo mało wstydu i będą oni jak lwy, które w furii rzucają się na żer, staczając się do najniższych poziomów degeneracji, niewidzianej od dni Sodomy i Gomory. To skażenie ludzkości, za którym stoi diabeł, będzie takie, że wszędzie będą popełniane morderstwa, a samobójstwa będą grasować jak żywioł. Podczas gdy szatan będzie pożerał dusze, przypilnuje, żeby każde Prawo ustanowione przez Mojego Ojca zostało złamane. Zimne serca, wyjałowione dusze i obsesja na punkcie fałszywych bożków oraz złych duchów zajmą miejsce miłości, która w obecnym czasie wciąż jeszcze na świecie istnieje.

Moje Imię będzie używane do obrzucania się sprośnościami i będą oni wzajemnie przeklinać się w swoich sercach. Moje dziecko, Prawda czasami potrafi być nie do zniesienia; lecz sprawiedliwość zostanie przez Mojego Ojca wymierzona przeciwko tym krajom, które bezczeszczą Jego Słowo. Wszystkie kary, jakie zostaną wymierzone przez Mojego Ojca, będą miały miejsce przed Moim Drugim Przyjściem. Miasta będą znikały, kraje będą zalewane falami Gniewu Mojego Ojca, a trzęsienia ziemi będą miały taką moc, że będą jednocześnie odczuwalne w wielu krajach.

Moja córko, informacje o miastach, które bardzo ucierpią, zostały ci już podane. Musisz mi ofiarować swoje łzy w pokucie za grzechy tych, których los spowijają ciemności. Bez twojego cierpienia nie mogę zrobić tego, co jest potrzebne, aby ocalić te dusze. Więc proszę, okaż się hojna w swoim bólu, a Ja okażę Miłosierdzie tym, których Mi przedstawisz.

Góry będą się zapadać, jeziora zlewać z morzami, a lądy zostaną zredukowane o jedną trzecią. Opady deszczu — a będą one proporcjonalne do Moich Łez Boleści, spowodowanych nienawiścią w ludzkich sercach — będą trwały nieustannie, dopóki Moje Łzy nie zostaną otarte poprzez pojednanie się grzeszników, którzy się nawrócą.

Dowiedzcie się teraz, że Dary, które dawane były światu przez Moją Matkę poprzez wieki, muszą zostać wykorzystane do waszej ochrony. Dowiedzcie się także, że Medalik Zbawienia — który jest bardziej potężny niż jakikolwiek inny — będzie waszą obroną przeciwko pokusom antychrysta. Zostanie podjęta każda próba, aby zastopować szerzenie się Medalika Zbawienia, ale Mocy, towarzyszących temu Darowi, nic nie wstrzyma

Moi umiłowani wyznawcy, musicie skupić się w tych dniach na modlitwie i złożyć we Mnie całe wasze zaufanie, gdyż ci, którzy są Moimi, będą chronieni i to wy staniecie się dla Mnie powodem, aby tym, którzy będą cierpieli, oraz poganom, okazać Miłosierdzie. Nigdy nie wolno wam osłabnąć ani się poddać, ponieważ, jeżeli to uczynicie, nie będziecie mogli się na tej ścieżce do Mnie odnaleźć — nie mając Mojego Światła, które będzie na tej drodze niezbędne na każdym kroku, o ile w ogóle ma być wam dane ukończyć tę podróż.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.