Skoro Bóg dopuszcza prześladowanie chrześcijan i żydów, to nie dzieje się to bez powodu

piątek, 21 lutego 2014, godz. 18.00

Moja wielce umiłowana córko, człowiek jest łatwym do zranienia i słabym stworzeniem, ale jest on dzieckiem Bożym. Na skutek głęboko zakorzenionego instynktu samozachowawczego człowiek zrobi to, co konieczne, aby przeżyć. W czasie, kiedy będą miały miejsce wielkie cierpienia natury cielesnej, te okruchy tkwiącej w nim mocy staną się bardziej widoczne. Przejawy wielkiej mocy można będzie z reguły dostrzec w słabych, głodujących, chorych cieleśnie, prześladowanych i tych, którzy zaznają cierpienia ze strony fanatyków. To właśnie ten najsłabszy pośród was będzie tym, który się stanie najsilniejszym, ci zaś, którzy myślą, że są najsilniejsi, okażą się najsłabszymi.

Obecnie oddzielam słabych, łagodnych, pokornych i sprawiedliwych od tych, którzy sami się wywyższają i swoimi ustami wyznają Moje Nauki, ale którzy innych ludzi przeklinają w swoich sercach. Oddzielam więc teraz ziarno od plewy i dlatego zostanie wypróbowana wiara każdego człowieka, doprowadzając jego czy ją do granic wytrzymałości. Włączam w to tych wszystkich, którzy nie wierzą w Boga, tych, którzy prawdziwego Boga odrzucają, i tych, którzy swoje serce oddali diabłu — Mojemu wrogowi. Każda dusza zostanie przeze Mnie jednakowo potraktowana i także tym, którzy Mnie w tym czasie odrzucają, zostanie dana wszelka Łaska.

Świat zostanie wypróbowywany i przetestowany zostanie stan, w jakim znajduje się miłość każdego pojedynczego człowieka dla innych ludzi, co jest wiernym odbiciem i prawdziwą miarą miłości do Boga. Macie niewiele czasu i aby być w stanie wytrwać na tej drodze pokuty, musicie zaakceptować, że prorocy Boga obwieszczają jedynie Jego Wolę — tylko po to, abyście stali Mu się podobni na ciele i duszy. Nie bądźcie oporni wobec Ręki Boga. Cieszcie się, bo te próby, na które zezwala Mój Ojciec, doprowadzą do wielkiego zjednoczenia się Jego Dwojga Świadków na Ziemi — chrześcijan i żydów — i za ich przyczyną dojdzie do wielkiego nawrócenia. Skoro Bóg dopuszcza prześladowanie chrześcijan i żydów, to nie dzieje się to bez powodu. To, co oni będą musieli znieść, wywoła wielkie nawrócenie, i miliardy ludzi ujrzą wyraziście Chwałę Bożą, gdzie ich radość będzie niezakłócona, gdyż wreszcie rozpoznają Prawdę.

Czas, aby Prawda była postrzegana jako to, czym ona jest, także w odniesieniu do dobra i zła, jest blisko. I wtedy nie zaznacie już krzywdy. Nie będzie już oddzielenia od Boga. Miłość zwycięży w końcu wszystko. Miłość to Bóg, a Jego Panowanie jest wieczne. Nie będzie już żadnej nienawiści, zostanie ona wytrzebiona.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.