Zdradzi Mnie wielu z was, którzy teraz mówicie, że Mnie kochacie — tak jak to uczynił Judasz

sobota, 22 lutego 2014, godz. 18.35

Moja wielce umiłowana córko, ból zamieni się w radość, rozpacz w nadzieję, a prześladowanie przyniesie wolność, jeżeli wszystko zostanie Mnie zawierzone — w pełnym zaufaniu i ku Chwale Boga.

Uklęknie przede Mną każde stworzenie w Niebie, na Ziemi i pod Ziemią — wszyscy, bez wyjątku. Ale człowiek, słaby i upadły, nie odda Bogu czci — nawet ci najbardziej pobożni i święci — jeżeli nie zdoła się on całkowicie zawierzyć Bogu przeze Mnie, Jego jedynego Syna, Jezusa Chrystusa. Jak długo zły duch obecny jest w świecie, tak długo człowiek nie jest godny stanąć przede Mną. Nie możecie przede Mną klękać, jeżeli jesteście przepełnieni swoim własnym zarozumialstwem. Nie mogę was słuchać, jeżeli zatrzaskujecie Mi drzwi przed nosem — jak tyrani, którymi się stajecie, kiedy szatan napełnia wasz umysł grzechami zmysłów. Tylko ci, którzy, pojednawszy się ze Mną, w czystości stają przed Moim Obliczem, mogą prawdziwie być ze Mną zjednoczeni.

Jeżeli wkraczacie jak królowie i narzucacie innym swoją wolę, jeżeli siedzicie na swoich ziemskich tronach — wtedy nigdy nie możecie stać się Moimi sługami. Kiedy zaś naprawdę Mi służycie, niezależnie od tego, w jakiej roli, wtedy zawsze będziecie mówili Prawdę. Będzie wam wiadome, że jeżeli głosicie Moje Prawdziwe Słowo, będziecie zawsze bardzo krytykowani. Wkrótce Moje Prawdziwe Słowo nie będzie już głoszone, bo ci, którzy przenikają do Mojego Kościoła na najwyższych szczeblach i zachowują się tak, jakby Mnie kochali, w rzeczywistości Mnie nienawidzą. Wtedy wy, wierzący — aby pozostać ze Mną i we Mnie — będziecie potrzebowali wiele odwagi.

Jak wielu z was posiada tę odwagę? Jak wielu z was będzie w stanie znieść prześladowanie, które nadejdzie, jeżeli będziecie głosili Prawdę? Niestety, choć ciężko jest Mi na sercu, muszę was poinformować, że zdradzi Mnie wielu tych spośród was, którzy teraz mówicie, że Mnie kochacie — tak jak to uczynił Judasz. Bo kiedy Moje Święte Słowo zostanie zmienione, tak iż stanie się ono jak pusta i bezużyteczna skorupa, wielu z was przyjmie tę fałszywą naukę. I tak wielu z was odrzuci tę Misję i odwróci się plecami do Mojego Kielicha Zbawienia.

Musicie odmawiać tę Modlitwę Krucjaty jako pomoc, aby pozostać wiernym Mojemu Słowu.

Krucjata Modlitwy (136) — Aby zachować Twoje Słowo

Najukochańszy Jezu, pozwól mi słyszeć Twoje Słowo. Twoim Słowem żyć. Twoje słowo głosić. Twoje Słowo przekazywać.

Daj mi siłę dla podtrzymania Prawdy, także jeżeli będę za to prześladowany. Daj mi siłę dla zachowania Twojego Słowa przy życiu, kiedy będzie ono zagłuszane przez Twoich wrogów.

Pozwól mi odczuć Twoją odwagę, kiedy jestem zdruzgotany.

Napełnij mnie Twoją Mocą, kiedy jestem słaby.

Kiedy zaś bramy piekielne mnie przemogą, obdaruj mnie Łaską zachowania godności, aby pozostać wiernym Twojemu Najświętszemu Słowu. Amen.

Każdy demon z piekła przeklina tę Misję — Moją ostatnią Misję na Ziemi. Będzie potrzeba wielkiej odporności, ogromnej odwagi i głębokiej miłości do Mnie, Waszego Jezusa, aby pozostać Mi wiernym. Najpierw upadną ci słabi. Ci letni jako następni pójdą w ich ślady; ostoją się zaś tylko ci, którzy są czystego serca i nieustraszeni.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.