Wy, Moi Dwaj Świadkowie na Ziemi, musicie trwać niewzruszenie

poniedziałek, 24 lutego 2014, godz. 16.00

Moja wielce umiłowana córko, Moi wrogowie nie znajdują się pośród hierarchów fałszywych religii. Wiele takich dusz nie jest właściwie zorientowanych i one Mnie przyjmą, kiedy Ja Sam dam im się poznać. Moi wrogowie to ci, którzy w szeregach Mojego Własnego Kościoła na Ziemi skrycie wywołają wielki upadek wiary — to oni są najniebezpieczniejsi ze wszystkich.

Nie wszyscy, którzy ubierają się jak Moi słudzy, są ode Mnie — jednak powinniście o czymś wiedzieć. Moja Godzina jest blisko i tuż przed Moim Drugim Przyjściem opadnie plaga odstępstwa i pochłonie Mój Kościół na Ziemi. Tak samo jak wilki w owczej skórze wmawiają światu, że Dom Boży zaakceptowałby każde wyznanie, nie wyłączając tych, które Mnie, Jezusa Chrystusa, odrzucają, tak samo będą was przekonywać, że ta obrzydliwość jest największym aktem ewangelizacji świata, jaki kiedykolwiek widział świat. I właśnie to wywoła Gniew Boga. Podczas gdy świat i wszystkie jego religie zostaną wessane w ten nowy, fałszywy kościół, będzie dla nich przygotowywana droga, aby z wielką dumą wykreować człowieka bezprawia.

W czasie, gdy cierpią ci was, którzy to Moje Ostrzeżenie uważnie śledzą i na przekór wszystkiemu będą lojalnie trzymali się Mojego Słowa, będę wam dodawał sił, abyście przetrwali to smutne wydarzenie. Ci oszuści, którzy sobie za pomocą szwindlu otworzyli drogę do Mojego Kościoła, zwiodą wielu i będą oni nadal zwodzić miliony, włącznie ze wszystkimi chrześcijańskimi wyznaniami, a także z tymi, którzy Mi w ogóle nie okazują czci. Wszyscy ci oszuści będą rozpowszechniali herezje, a z czasem stworzą jedną jedyną religię dla całego świata. Nie będzie tolerowane żadne inne wyznanie — poza tą fałszywą nauką: nauką z piekła rodem. Wyznawcy tych dwóch religii — chrześcijanie i żydzi — będą tymi, z których utworzona zostanie Reszta.

Jeżeli Moje Orędzia wyciskają wam łzy z oczu, to wiedzcie, że pozostaniecie wierni Mnie, Jezusowi Chrystusowi, ponieważ obdarzę was za przyczyną tej Misji błogosławieństwem stalowych nerwów i niezłomnej woli.

Wy, Moi Dwaj Świadkowie na Ziemi, musicie trwać niewzruszenie. Odrzućcie wszelką pokusę, aby się ode Mnie odwrócić, i trwajcie nieustannie w waszej miłości do Mnie. Moja Reszta Kościoła zostanie utworzona zarówno poza tą Misją, jak też wyrastając z jej wnętrza. Także ci z was, którzy obecnie tę Misję odrzucacie, ale którzy Mnie szczerze kochacie, także i wy zostaniecie wciągnięci do Reszty Mojej Armii na Ziemi. Tego dnia, kiedy to się wydarzy, zdołacie rozpoznać, że Księga Prawdy jest faktycznie Darem z Nieba, aby być wam pomocą w tej waszej ostatniej podróży do Mojego Królestwa i do Życia Wiecznego. Dopiero wtedy się rozradujecie i staniecie nieustraszeni, gdyż posiądziecie całą tę ufność, jaka jest konieczna, aby nieść chwałę Bogu.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.