Świat pokłoni się, uklęknie na oba kolana i uwielbi bestię

piątek, 28 lutego 2014, godz. 21.42

Moja wielce umiłowana córko, daję Mojej Armii i wszystkim tym, którzy nigdy nie odeszli od Mojego Świętego Słowa, przewodnictwo nad narodami, podczas gdy — w imię unifikacji — wszystkich oślepia odstępstwo.

Zostaniecie obdarzeni wielkimi Przywilejami i Łaskami oraz mocą, aby przewodzić wierzącym, słabym i tym, którzy zagubili się na tym jałowym pustkowiu. Otrzymacie Prawdziwego Ducha, który będzie jedyną Pozostałością po Duchu Pańskim w kościele — kościele, który będzie pozbawiony Mojej Świętej Obecności. Moja Obecność będzie miała swoją siedzibę jedynie w tych, którym zostanie dane przewodnictwo, aby dyktować Słowo Boże i prowadzić spragnione dusze do Źródła Życia.

Kiedy wkrótce pojawią się fałszywi posłańcy, którzy powiedzą, że otrzymują słowa i dyrektywy z Nieba — staną się oni jak książęta na tronie, który za niedługo zostanie odsłonięty w nowej świątyni ohydy obrzydliwości. To nowe centrum zarządzania zostanie przyozdobione jego własnymi, oddanymi sługami, wróżbitami i tymi, którzy są napełnieni duchem ciemności — a wszyscy oni będą schlebiać antychrystowi.

Świat pokłoni się, uklęknie na oba kolana i uwielbi bestię. Ani odrobina czystej miłości nie pozostanie w ich sercach, ale wiedzcie o tym: Kiedy odetniecie od Boga swoje prawe ramię, to swoją lewą ręką uściśniecie rękę bestii, a ta was pociągnie i pochłonie swoim podłym uściskiem. Jeżeli otworzycie swoją duszę przed diabłem, to on do niej wkroczy i nigdy wam nie zezwoli na chwilę spokoju. Ponieważ posiadacie wolną wolę, będziecie usiłowali go zwalczać, ale nie będziecie wystarczająco silni.

Uformuje się Moja Reszta — nieustraszona i naznaczona Światłem Mojego Oblicza — gdy zgromadzi miliony z czterech narożników Ziemi, aby przynieść im Prawdę. Będą nauczać Ewangelii, głosić Moje Słowo i nigdy nie odejdą od Prawdy. Zaznają wzgardy, będą prześladowani, zostaną wykpieni, zdradzeni — nawet przez tych, którzy są im najbliżsi — a jednak oni nigdy nie oderwą ode Mnie swojego spojrzenia.

Świat nie powita Prawdy — kiedy zostanie zindoktrynowany za pomocą fałszywej pobożności — ale odczuje satysfakcję, ponieważ na tym etapie grzech zostanie odrzucony we wszystkich jego postaciach.

W każdej wojnie może być tylko jeden zwycięzca. Jeżeli człowiek walczy przeciwko Bogu, zawsze odniesie niepowodzenie. Ale jeżeli staje on po stronie oszusta, zostanie odrzucony precz i nigdy nie ujrzy Światłości Mojego Oblicza.

Módl się, Moja Umiłowana Reszto, za tych, którzy zostaną zwiedzeni przez antychrysta. Pragnę, aby dusze te zostały sprowadzone pod Moją Ochronę. One nie będą Mnie poszukiwać, ale dzięki waszym modlitwom Mój Ojciec zainterweniuje, tak aby mogli oni przybyć pod skrzydła Mojego Wielkiego Miłosierdzia.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.