Jeżeli macie Mnie — macie wszystko

niedziela, 2 marca 2014, godz. 20.14

Moja wielce umiłowana córko, istnieją czasy walki, kiedy ludzie mogą czuć się bezsilni. Istnieją czasy tragicznych wydarzeń, kiedy ludzie czują się przerażeni. I są takie czasy, kiedy człowiek rozpacza i z jego życia znika cała nadzieja. Ponadto istnieją czasy niedoli, gdy człowiek odcina się od tych, których kocha — kiedy ma on wrażenie, że życie jest dla niego zbyt ciężkie do zniesienia. Apeluję do tych, którzy znoszą taki ból, aby Mnie, waszego Jezusa, wezwali i poprosili, abym odebrał wam całe wasze cierpienie. Ofiarujcie Mi wszystkie wasze ciężkie doświadczenia, kiedy jest ich zbyt wiele, aby je udźwignąć. Dokonuje się to w momencie, kiedy przekazujecie Mi swój straszny lęk, tak iż unoszę chmurę, która zaciemnia waszą duszę i umysł; i która powoduje chaos w waszej głowie.

Nigdy nie załamujcie się cierpieniem. Nigdy nie ulegajcie wrażeniu, że wszystko pozbawione jest nadziei, ponieważ — jeżeli macie Mnie — macie wszystko. Ja Jestem waszą podporą w tym życiu i tylko Ja mogę wam pomóc. Człowiek musi zawsze starać się przetrwać, walczyć z niesprawiedliwością, stać na straży cnót i nigdy nie bać się głosić Prawdy. Ale gdy to, co was spotyka, przynosi wam wielki ból i cierpienie, na skutek niesprawiedliwości — to jedynie Ja mogę was wesprzeć podczas takich udręk.

Nic z tego, co ma wam do zaoferowania świat, nie może wam w tym czasie niedoli przynieść prawdziwego pocieszenia. Jedynie Ja, Jezus Chrystus, mogę wam udzielić wewnętrznego spokoju; i siły, i odwagi, aby znieść nienawiść, niesprawiedliwość, prześladowanie i izolację. To Ja muszę być waszym pierwszym wyborem w czasach, w których musicie Mnie wezwać. Jedynie Ja przyniosę wam wyciszenie, spokój i uwolnienie od obaw, ponieważ Ja Jestem Miłością; a kiedy miłość mieszka w waszej duszy, możecie dokonać wszystkiego.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.