To pod wpływem diabła stajecie się w Moich Oczach nieczyści

sobota, 8 marca 2014, godz. 13.37

Moja wielce umiłowana córko, dzięki tym orędziom Moc Ducha Świętego jest w tym czasie na świecie najsilniejsza. Tak jak nasiliła się nienawiść, którą szatan pała dla żyjącej na świecie ludzkości, tak też wzmogła się Moc Ducha Świętego, i z wielką siłą uderzy On w jądro zła.

Nigdy nie zapominajcie, że bitwa, która ma miejsce pomiędzy Bogiem i szatanem, toczy się o ludzkie dusze. I podczas gdy każda moc oraz łaska wylewane są przez Mojego Ojca na ludzkość — przez złego popełniany jest w stosunku do dusz każdy możliwy nikczemny czyn i każde nikczemne działanie. Wielu ludzi jest nieczułych na to, co się dzieje, i niestety — wielu dobrowolnie oddaje się szatanowi, otwierając swoje dusze i pozwalając mu, żeby do nich wszedł.

Zanim szatan rzeczywiście ujawni się w duszach, może to trochę potrwać; jeśli zaś chodzi o tych, którzy nieustannie przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, poszukują pojednania — otrzymają oni Łaski, aby stawić mu czoła, żeby się uchronić i nie ulec działaniom, które mogą prowadzić do całkowitej deprawacji. Nalegam na was wszystkich, abyście modlili się za dusze, które stały się ofiarami podłych knowań i zamysłów szatana. Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę:

Krucjata Modlitwy (139) O siłę, aby pokonać zło

Drogi Jezu, chroń mnie od zła pochodzącego od diabła. Osłoń Swoją Najdroższą Krwią mnie i wszystkich, którzy w jego obecności stają się słabi i bezbronni. Daj mi odwagę, by się go wyrzekać i pomagaj mi każdego dnia odrzucać każdą jego próbę zwerbowania mnie na jego usługi. Amen.

Proszę, nie lekceważcie Mojego ostrzeżenia o niebezpieczeństwach, jakie niesie ze sobą zadawanie się z diabłem, powiązane z uleganiem jego złym namowom. Jeżeli przyswajacie sobie jego przymioty — takie jak kłamstwo, zaspokajanie swoich żądz, zadawanie innym bólu i oczernianie swoich bliźnich — to wiedzcie, że on was pochłonął i że tylko dzięki Mnie i Łaskom, których wam udzielam, będziecie w stanie wydostać się z uchwytu, w którym on was trzyma.

Wzywajcie Mnie, Jezusa Chrystusa, zawsze wtedy, kiedy w swoim sercu wiecie, że to właśnie pod wpływem diabła stajecie się w Moich Oczach nieczyści.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.