Powstanie przerażająca armia — taka, jakiej nigdy przedtem nie widziano

czwartek, 20 marca 2014, godz. 21.42

Moja wielce umiłowana córko, świat znajduje się na krawędzi wielu wojen, a wojny te będą miały wielorakie konsekwencje dla tego, w jakim tempie eksploduje Kościół. Dojdzie do tego pod koniec licznych negocjacji pokojowych, które będą miały miejsce po ogromnej masakrze oraz zniszczeniach, kiedy wielu ludzi poczuje się bezsilnych, samotnych, przerażonych i pozbawionych jakiegokolwiek faktycznego przywództwa. To z powodu słabych powiązań politycznych świat stanie się w największym stopniu podatny na zranienie. Na skutek tego powstanie przerażająca armia — taka, jakiej nigdy przedtem nie widziano. Tak jak świat rozpadnie się na kawałki, tak i rozpadnie się wiele kościołów. I kiedy wszystko wyda się beznadziejne, zostanie utworzona jednolita grupa, składająca się z przywódców politycznych i przywódców kościołów chrześcijańskich, w ramach jednej-światowej organizacji, z której to wyrośnie nowa ohyda obrzydliwości — nowa jedna-światowa religia.

Wszystkie te wydarzenia będą następować etapami. Wy, Moi umiłowani wyznawcy, jesteście zobligowani wobec Mnie, ponieważ Ja wam przewodzę i ponieważ istnieje tylko jedna droga do pokoju i bezpieczeństwa, a wiedzie ona przeze Mnie, Jezusa Chrystusa. Poprowadzę was poprzez ciernie, ból i horror ohydy spustoszenia. Będziecie bezpieczni, jeżeli do Mnie przylgniecie.

Bądź silna, Moja umiłowana córko, podczas tych trudnych prób, gdyż to dzięki twojej sile i odwadze będę w stanie ukazywać Drogę Prawdy, gdy świat zostanie wywrócony na drugą stronę — na skutek nikczemności, spowodowanej przez miłość do władzy i przez korupcję, które to wywołają te wojny, a następnie Wielką Wojnę.

Działajcie szybko i zadbajcie o to, aby wasze życie było poświęcone modlitwie o ochronę Mojego Kościoła na Ziemi. Moje Dary zapewnią każdemu z was ochronę; i zawsze odpowiem tym, którzy — w tym nadchodzącym okresie wielkiego zamieszania — będą Mnie szukali. Kiedy dokonają się te wydarzenia, Moja Armia na Ziemi się rozrośnie. Ci, którzy przeciwstawiają się tej Misji, podążą za Mną, gdyż wtedy nie będą już w stanie odrzucać Prawdy — kiedy okaże się, że oni także będą cierpieć prześladowania, które wszędzie staną się udziałem chrześcijan, kiedy będą musieli znosić panowanie Smoka. Na tym etapie jedyną ich nadzieją będzie podążanie za Mną, ich Jezusem, gdyż jedynie za Moim pośrednictwem będą w stanie dojść do Królestwa Mojego Ojca.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.