Jeżeli dusza raz została stworzona przez Mojego Ojca, to będzie istnieć wiecznie

sobota, 22 marca 2014, godz. 14.00

Moja wielce umiłowana córko, nigdy nie należy bać się śmierci — jeżeli akceptujecie Moją śmierć na Krzyżu. Śmierć to jedynie moment przejścia z tego świata do Domu w Królestwie Mojego Ojca. Bać się śmierci to zaprzeczać Mojemu Miłosierdziu, ponieważ Ja ocalę każdą duszę, która się do Mnie przyzna i która Mnie poprosi, abym jej przebaczył jej grzechy.

Jeżeli dusza raz została stworzona przez Mojego Ojca, to będzie istnieć wiecznie. Będzie posiadać Życie Wieczne, jeżeli pozwoli Mi rościć do siebie prawo. W przeciwnym razie — jeżeli się Mnie wyprze, wiedząc, Kim Ja Jestem — dojdzie do jej utraty na rzecz szatana.

Śmierć dla duszy na Ziemi jest tak naturalna, jak naturalne są narodziny. Kiedy dusza opuszcza ciało i przychodzi do Mnie, jest napełniana obfitością Łask i włączana do Rodziny Mojego Ojca — do Jego Królestwa, przepełnionego wielką miłością, radością i szczęściem, jakiego nigdy nie będzie można zaznać na Ziemi. Wielu z was, którzy doświadczyliście miłości, radości i szczęścia w swoim życiu, posmakowało tylko drobnego kęska z tego, jak smakuje Życie Wieczne. Musicie zawsze — z radością w waszych sercach — wyczekiwać tej chwili, w której wkroczycie do Królestwa Mojego Ojca, bo należy ją serdecznie powitać — a nie się jej bać.

Jeżeli grozi wam śmierć lub jeżeli dotknęła ona kochaną przez was osobę, to zawsze zwracajcie się do Mnie, waszego Jezusa, o pomoc. Kiedy to zrobicie, podniosę was na duchu, obetrę wasze łzy, odegnam wszelki strach z waszych serc — odmówcie tylko tę modlitwę:

Krucjata Modlitwy (142) Przygotowanie do śmierci

Mój najdroższy Jezu, przebacz mi moje grzechy. Oczyść moją duszę i przygotuj mnie, tak abym wszedł  do Twojego Królestwa.

Obdarz Mnie Łaskami, które przygotują mnie na zjednoczenie z Tobą. Pomóż mi pokonać wszelki strach.

Obdarz mnie odwagą, abym tak przygotował mój umysł i moją duszę, żebym był zdolny stanąć przed Tobą.

Kocham Ciebie. Ufam Tobie. Powierzam siebie Tobie ciałem, umysłem i duszą na wieczność. Niech Twoja Wola stanie się moją i uwolnij mnie od bólu, zwątpienia oraz od zamętu. Amen.

Przywitam serdecznie wszystkie dusze, które odmawiają tę modlitwę — bez wyjątku. Moje Miłosierdzie się rozszerzy, szczególnie zaś na te dusze, które stoją w obliczu śmierci, ale które we Mnie nie wierzą — jeżeli tylko będą przez swoje ostatnie dni odmawiały tę modlitwę trzy razy dziennie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.