Bóg Ojciec: Głód, który da się światu we znaki, kiedy Trzecia Pieczęć zostanie złamana, nie będzie wynikał jedynie z braku pożywienia

poniedziałek, marzec 24, 2014 godz. 15.33

Moja wielce umiłowana córko, głód, który da się światu we znaki, kiedy Trzecia Pieczęć zostanie złamana, nie będzie wynikał jedynie z braku pożywienia dla ciała. Głód, o którym mówię, będzie głodem duchowym, gdyż każdy ślad, wskazujący na Prawdę, zostanie zatarty za sprawą wrogów, którzy infiltrują Kościół, stworzony na ziemi przez Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, w jedności z Jego Ciałem.

Wkrótce Prawda stanie się pogmatwana, a Duch Święty zostanie zastąpiony duchem zła. Na tych, którzy pod nową formą będą rozpowszechniać fałszywą ewangelizację, spocznie odpowiedzialność za to, że wstrzymane zostanie przekazywanie Pokarmu Życia Moim dzieciom. Jeżeli się wam odmawia Prawdy, to pozostaje wam niewiele z tego, co jest pokarmem dla waszej duszy, i z czasem popadniecie w pogaństwo. Ja będę jednak Interweniował na każdym kroku tego procesu, w czasie którego będziecie wprowadzani w błąd. Podejmę każdy wysiłek i — za sprawą Miłosierdzia Mojego Syna — sprowadzę na Jego wyświęcone sługi Łaski, których potrzebują, aby odróżnić Prawdę od fikcji.

Podczas kiedy będę odciągał was z dala od wroga, wielu z was będzie trudno zachować wierność Słowu Bożemu. Będą was dręczyły wątpliwości, brak odwagi, by trwać przy Świętym Słowie, i widmo zgrozy, żeby nie zostać uznanym za zdrajcę Kościoła. Walka o dusze będzie równie intensywna, jak podczas pobytu Mojego Syna na Ziemi. Największa trudność będzie miała swoje źródło w tym, że ze strony świętych Sług Mojego Syna nie zostanie rozpoznane oszustwo w ich własnych szeregach. I przez to, z powodu ich letniej wiary i braku rozeznania, wielu doprowadzi swoich duchowych współbraci do poważnego błędu, tak jak to jest przepowiedziane.

Oświadczam wam, że czasu jest mało. Nie będziecie mieli do dyspozycji wystarczająco dużo czasu, aby Moje wszystkie Dzieci pociągnąć w Miłosierne Ramiona Mojego Syna. To wy jesteście uprzywilejowani otrzymaną Łaską — Łaską rozpoznania Daru Księgi Prawdy — i dlatego to od was wiele będzie się oczekiwać. To dzięki waszej wierze i zaufaniu, jakie pokładacie we Mnie, waszym umiłowanym Ojcu, pomożecie w sprowadzeniu Moich dzieci, tak aby ochoczo przyjęły Interwencję Ostrzeżenia, kiedy Mój Syn obejmie Świat Promieniami Swojego Wielkiego Miłosierdzia.

Te czasy są właśnie przy was i nadszedł czas, abyście wdziali swoją zbroję i walczyli, aby Prawdziwe Słowo — Prawda — została zachowana.  Bez Prawdy życie nie istnieje.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.