Przez następne dwa lata ludzie nauki będą zadawali sobie wszelki trud, aby podważyć Istnienie Boga

sobota, 29 marca 2014, godz. 14.30

Moja wielce umiłowana córko, przez następne dwa lata ludzie nauki będą zadawali sobie wszelki trud, aby podważyć Istnienie Boga. Będą niezgodnie z prawdą twierdzić, że człowiek potrafi podtrzymywać życie na innych, pozaziemskich planetach.

Ziemia jest jedyną wypełnioną życiem okolicą wszechświata, stworzoną przez Boga dla Jego Dzieci. Ale nie będzie to wyłącznym powodem, przy którym będą obstawać, by udowodnić, że Bóg nie Istnieje. Będą propagować wielkość człowieka; jego inteligencję i jego postępy w nauce, aby osłabić pogląd, że człowiek jest stworzony przez Boga. Największą zniewagą będzie zaś, że ogłoszą, że człowiek został stworzony w efekcie naukowego cudu. Dołożą wszelkich starań, aby udowodnić, że człowiek jest niepokonany, a jednak nie będą posiadać odpowiedzi, co dzieje się po fizycznej śmierci ciała, z którą każdy człowiek zostanie skonfrontowany. To zagadnienie zostanie zignorowane przez tych, którzy kłamią i którzy wypierają się Boga.

Wykpią każdego, kto będzie głosił wiarę w Istnienie Nieba lub też wiarę w swojego Prawdziwego Stworzyciela, Boga Najwyższego. I podczas tych wszystkich publicznych deklaracji przeciwko Prawdzie nie zostanie wypowiedziane ani jedno słowo przez tych, którzy twierdzą, że przewodzą Mojemu Kościołowi. W tych dniach ostatnich religia stanie się pogańskim pojęciem, gdzie gloryfikowanie ziemi, słońca, księżyca i gwiazd stanie się substytutem oddawania czci Bogu.

Większość żyjących na świecie zwróci się do pogaństwa i sprowadzi śmierć na swoje dusze. Pomimo wszelkich Interwencji Mojego Ojca, zwrócą się w inną stronę. Oto jest powód, dla którego Mój Ojciec obiecał światu Księgę Prawdy, która rozszyfrowuje Księgę Apokalipsy — po to, aby ocalić wasze nędzne dusze. Człowiek jest uparty. Człowiek jest pyszny, próżny i im większe postępy robi w zakresie nauki, tym mniej wie i tym bardziej oddala się od Prawdy.

Baczcie teraz na Moje Słowo, gdyż wkrótce wszystko, czego was nauczałem, będzie stopniowo, krok po kroku, usuwane z Moich Kościołów na Ziemi. Słowo zostanie wam zabrane, ale Ja was nigdy nie opuszczę i zawsze pozostanę z wami, prowadząc was, nauczając was i wypełniając was Moją Miłością. Zawsze będziecie w Moim Sercu i to za przyczyną waszej Miłości do Mnie będę w stanie ocalić tych, którzy są zgubieni. Wy, Moi umiłowani wyznawcy, jesteście ogniwem, które łączy Mnie z dziećmi Bożymi, i wasze modlitwy umożliwiają Mi zabiegi o zjednoczenie świata. Oto dlaczego nie wolno wam popadać w rozpacz, nawet jeżeli wszystko wydawać się będzie beznadziejne.

Was Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.