To z powodu tych nędznych dusz płakałem Krwawymi Łzami w Ogrójcu

wtorek, 1 kwietnia 2014, godz. 21.00

Moja wielce umiłowana córko, czasami tempo i rozwój tej Świętej Misji może zapierać dech w piersiach. Ważne jest to, aby Moje Słowo zostało usłyszane we wszystkich krajach, a Grupy Modlitewne Krucjaty Modlitwy założone w każdym narodzie, a w zwłaszcza w krajach, gdzie nie Jestem czczony.

Nie dopuść nigdy, aby potęga tego Słowa przyćmiła powód, dla którego muszę dotrzeć do świata. Pragnę dusz, nawet najbardziej zatwardziałych, które nie chcą pozwolić Duchowi Świętemu, aby dotknął ich serc, aby słuchały i usłyszały to, co Ja mówię, i rozumiały Moją Obietnicę.

Moim Planem Zbawienia nie jest uprzywilejowanie tych najwierniejszych — plan ten jest dla każdego, łącznie z tymi, których sczerniałe dusze mogłyby wzbudzić w was odrazę. To z powodu tych nędznych dusz płakałem Krwawymi Łzami w Ogrójcu. Były to dusze tych zgorzkniałych, zatraconych – miłośnicy bestii, których szatan przywodził Mi na pokaz. Ukazał Mi, jak wielu nadal będzie Mnie odrzucało, pomimo ofiarowania przeze Mnie Bogu Mojej Gotowości i Mojego Pragnienia, aby odkupić świat przez Moją Śmierć na Krzyżu. Mój Ból z powodu tych dusz jest rozdzierający, a tobie, Moja córko, nigdy nie wolno ignorować Mojego Pragnienia, aby dotrzeć do  niewierzących. Niezależnie od tego, jak oni tobą pogardzają, jak cię opluwają i przeklinają, musisz wznieść się ponad nienawiść, która zawsze będzie kierowana przeciwko tej Misji, i sprowadzać Mi te dusze, bez względu na koszty. Przyprowadź do Mnie Moich umiłowanych wyznawców, a następnie tych, którzy Mnie nie znają, czy tych, którzy mogą Mnie nie znać. Potem sprowadź Mi dusze tych, którzy Mnie nienawidzą. To musi być cel każdego z was. Kiedy przyprowadzicie Mi te nędzne, nieszczęśliwe dusze, Ja obsypię je wielkimi Łaskami, tak abym mógł je przyciągnąć do Mojego Miłosierdzia.

Kiedy rozglądacie się dookoła siebie i widzicie dusze tych, z którymi wchodzicie w kontakt, a którzy są nieświadomi Mojego Planu, by ponownie powrócić, musicie do nich dotrzeć i Mi je poświęcić. Sprawicie Mi wielką pociechę i radość, kiedy to uczynicie, bo wtedy będę mógł zrobić wszystko, co jest możliwe, aby wszędzie zjednoczyć wszystkie dusze.

Idźcie i rozrastajcie się, gdyż droga została przygotowana. Niewiele czasu upłynęło od Mojego pierwszego wezwania do świata poprzez tę Misję. Jednak była to uciążliwa podróż, a obecnie wszystkie ścieżki się rozwidlą, tak aby nie było ani jednego wykluczonego narodu — bo takie jest Moje Miłosierdzie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.