Mój ostatni Plan, aby zgromadzić Mój Kościół w Moim miejscu Schronienia, jest bardzo bliski realizacji

sobota, 5 kwietnia 2014, godz. 18.15

Moja wielce umiłowana córko, pragnę dodać  odwagi i hartu ducha każdemu z was, kto otrzymał Dar rozeznania, by rozpoznać Mój Głos, kiedy mówię do świata poprzez te Orędzia.

Podczas gdy wy, Moja Reszta, maszerujecie naprzód, w jedności z Moim Kościołem na Ziemi — ujrzycie wkrótce wielu ludzi odstępujących od Świętych Sakramentów. Będzie to dla was bulwersujące, a następnie stanie się udręką, ponieważ za niedługo Sakramenty zostaną zbezczeszczone i nie będą już dłużej tymi samymi Sakramentami, które Ja dałem światu. Nigdy nie wolno wam marnotrawić czasu, o ile naprawdę wierzycie, że to Ja z wami rozmawiam. Idźcie zgromadźcie Moich kapłanów oraz tych, którzy odpowiadają na Moje Wołanie. Potem przygotujcie się na nadchodzące lata, tak by mogli oni karmić Moją Trzodę Pokarmem Życia, kiedy nie będzie już żadnego śladu Mojej Obecności.

Gdy wszystko, co Jest Mną i co pochodzi ode Mnie, zostanie zabrane z Moich Kościołów, to wszystko to, co pozostanie, będzie pochodzić z tego wszystkiego, czym Ja nie Jestem. Diabeł wcielony wkroczy do Mojego Kościoła i opanuje każdego, kto się przed nim pokłoni i go uwielbi. Pochłonie on dusze na wieczność i dlatego w tych czasach, które nadchodzą, musicie nieustannie czuwać. Nie otwierajcie się na herezję, która wtargnie do Mojego Kościoła na dwa sposoby — od wewnątrz i od zewnątrz. Jesteście obecnie przygotowywani, dlatego musicie iść w ślad za tym wszystkim, co Ja wam powiem, abyście mogli ocalić Mój Kościół przed Moimi wrogami, na ile leży to w granicach waszych możliwości.

Mój ostatni Plan, aby zgromadzić Mój Kościół w Moim miejscu Schronienia, jest bardzo bliski realizacji. Kiedy dam wam wskazówki, będziecie potrzebować wielkiej siły i wytrwałości, gdyż waszym wrogiem będzie antychryst — i jego armia będzie niestety liczbowo większa niż Moja. Dlatego też będzie to dla was zniechęcające, ale wiedzcie o tym: Ona nie będzie miała za sobą Mocy Bożej i nigdy was nie pokona, o ile tylko pozostaniecie wierni Mojemu Słowu.

Idźcie w pokoju i oczekujcie na Moje wskazówki.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.