Ci, którzy będą próbowali stanąć w obronie Słowa wewnątrz Moich Kościołów, zostaną uciszeni — poprzez ich wydalenie

poniedziałek, 7 kwietnia 2014, godz. 19.15

Moja wielce umiłowana córko, nasiona zostały posiane i każdy szczegół planu, przygotowującego świat na antychrysta, jest dopracowany. Wszystkie zmiany w świecie polityki oraz w Moim Kościele na Ziemi, których świadkami będziecie, są ze sobą powiązane, tak samo jak wszystkie gesty, dokonywane wśród narodów, jak i każde prawo, które przeciwstawia się Boskim Nakazom. Nie jest to przypadek, że prawa te są wprowadzane wszędzie na świecie, i to w takim tempie jak obecnie, gdyż to wszystko zostało staranie zaaranżowane.

Zostaniecie zarzuceni nowymi, nagłymi zapowiedziami, dotyczącymi nawiązywania kontaktów pomiędzy Państwem a Kościołem, w których te obie praworządności zostaną ze sobą splecione. Ci, którzy będą próbowali stanąć w obronie Słowa wewnątrz Moich Kościołów, zostaną uciszeni — poprzez ich wydalenie. Żadne Miłosierdzie nie zostanie okazane tym, którzy będą próbowali bronić Mojego Kościoła, ponieważ Moi wrogowie ogłoszą, że prawdziwe jest to, co stanowi Jego przeciwieństwo. Wy, Moi wyznawcy, zostaniecie ogłoszeni heretykami za nieposłuszeństwo, jakie okażecie wobec nowych zasad, które ustanowi wkrótce Mój Kościół. Zostanie wam powiedziane, że Mój Kościół nie może się mylić, dlatego też, nawet jeżeli będziecie stawać w obronie Prawdy, zostaniecie wyizolowani. Mój Kościół nigdy nie może się mylić. Moi wybrani przywódcy nigdy nie będą błądzić; ale kiedy oszust przywłaszcza sobie władzę, nie wolno wam za nim podążać, jeżeli Prawdę nazywa on kłamstwem.

Dzięki Mocy Ducha Świętego zorientujecie się, kiedy nadejdzie ten dzień. I od tego dnia musicie iść za Mną, waszym Jezusem. Módlcie się do Mnie o Odwagę, abym mógł podtrzymać was na duchu, ponieważ będziecie potrzebowali nerwów ze stali, aby pozostać Mi wiernym, kiedy świat zostanie przymuszony, aby paść przed antychrystem na kolana, całkowicie zrzekając się wolnej woli.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.