Moja miłość i wasza wiara — w połączeniu — staną się Mieczem Zbawienia

sobota, 12 kwietnia 2014, godz. 15.42

Moja wielce umiłowana córko, kiedy Bóg — poprzez Swoich wybranych proroków — dokonuje na świecie interwencji, Jego Słowo jest jak Miecz. Uderza ono w serce i powoduje wewnątrz duszy podwójną reakcję. Z jednej strony umożliwia ono wielki wgląd i zrozumienie, z drugiej trudno jest je przyjąć. Bo Prawda, kiedy jest się z nią konfrontowanym, nigdy nie jest wygodna ze względu na to, że może być ona bolesna.

W świecie, w którym szatan rządzi jako król, zawsze będzie ukazywana szpetna strona Prawdy. Będzie Ona w sercach wielu ludzi budziła lęk. Zło zaś przychodzi prawie zawsze w kolorowym przebraniu, ale kiedy zrzuci z siebie wszystkie swoje atrakcyjne powłoki, to wtedy to, co pozostaje, jest to bardzo obleśny szkielet.

Wielu ludzi, ze względu na zwodniczość szatana, może tylko z trudnością dać wiarę, że określone działania albo czyny są złe. Każda forma zła, stworzona ręką szatana, jest starannie ukryta, tak iż zostanie ona w umysłach niewinnych ludzi gładko usprawiedliwiona i to odrażające oszustwo zaakceptują oni bez skrupułów. Nie wyciągną z tego nauki. Jaką nadzieję, zapytacie więc, może mieć człowiek, skoro jest on zwodzony przez antychrysta, który chce być uwielbiany i czczony za jego wspaniałe, dobroczynne działania? Odpowiedzią jest — modlitwa. Wasza nadzieja tkwi w waszych modlitwach; albowiem, jeżeli modlicie się, aby uwolnić was od złego, Ja odpowiem na wasze wołanie.

Moja miłość i wasza wiara — w połączeniu — staną się Mieczem Zbawienia, dzięki któremu te niewinne dusze, które tak łatwo mogą zostać przez bestię zwiedzione, mogą zostać uratowane; a potem nastanie Moje Królestwo. Wkrótce nadejdę, aby odzyskać Mój Prawowity Tron, dlatego też nigdy nie możecie utracić nadziei.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.