Początek i koniec świata będą jak jedno i to samo

poniedziałek, 21 kwietnia 2014, godz. 15.56

Moja wielce umiłowana córko, jest rzeczą bardzo trudną — i to nawet dla dusz, które mają wielką wiarę — pogodzenie świata, w którym żyją, ze światem Mojego Królestwa.

Świat — taki, jakim on jest — jest niekompatybilny z Moim Królestwem; a to oznacza, że ci z was, którzy Mnie znają i którzy naprawdę Mnie kochają, odczuwają czasami, że to życie, którym żyją na co dzień, jest bolesne. Kochać Mnie to znaczy iść śladem Moich Nauk i Mnie wzywać, abym wybaczył wam wasze grzechy. Jest to jedyna droga, abyście stali się częścią tego, Kim Ja Jestem. Nie możecie się stać częścią Mojego Królestwa, zanim nie uznacie Prawdy i nie zaakceptujecie, że — jak długo istnieje grzech — świat nigdy nie może się być idealny. Jak długo człowiek robi to wszystko, co odpowiada jego własnej woli, ciągle będąc narażonym na pokusę i pobłażając swoim egoistycznym potrzebom, pozostanie on niewolnikiem.

Jeżeli przeżywacie wasze życie zgodnie ze Słowem Bożym, będziecie w stanie postrzegać świat jako to, czym on jest. Będziecie widzieli cudowność, jaką jest Misterium Planety Ziemi, która została stworzona przez Mojego Ojca. Ale będziecie też widzieli, jak to, co w człowieku słabe, oddziela go od Boga. Jak długo tak jest, świat, taki, jakim go znacie, nie może zostać ponownie wzniesiony do swojej dawnej świetności. Jest to powód, dla którego możecie odnaleźć prawdziwy pokój tylko, jeżeli Ja powtórnie przyjdę, aby zaprowadzić was do Raju Mojego Ojca, który On od początku dla was stworzył.

Początek i koniec świata będą jak jedno i to samo. Nie będzie już Nieba, Czyśćca i Ziemi — będą tylko dwa rodzaje egzystencji: Moje Królestwo, gdzie życie nigdy się nie skończy — dla tych, którzy Mi pozwalają objąć ich Moim Sercem; i piekło dla tych, którzy nie zechcą się do Mnie zwrócić.

Wszystkie rzeczy będą zgodne z Moim Miłosierdziem i Świętą Wolą Mojego Ojca, Który kocha wszystkie swoje dzieci. On chce wszystkich uratować — za Moim pośrednictwem. Ale Ja nie mogę zmusić do pójścia za Mną tych, którzy nie chcą stać się częścią Mojego Królestwa lub odrzucają wszystkie Moje wysiłki, aby im przynieść cudowną, wspaniałą wieczność. Nie lekceważcie Moich usilnych Próśb, aby dopomóc tym biednym duszom.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.