Matka Zbawienia: Dni wiodące do nadejścia antychrysta będą dniami wielkich uroczystości

niedziela, 27 kwietnia 2014, godz. 23.20

Moje drogie dzieci, pozwólcie, niech spłynie na was Światło Boga,  bo dobiegły końca plany, przygotowujące świat na Powtórne Przyjście mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Wszystkie sprawy obecnie będą się działy zgodnie ze Świętą Wolą Boga, a Ja proszę was, abyście używali modlitwy jako swojego największego pancerza, gdy bój o Boże dzieci się nasili. W przeciwieństwie do poprzednich wojen ta batalia o dusze będzie pełna zamieszania, ponieważ wróg będzie postrzegany jako przyjaciel, podczas gdy prawdziwy Kościół Chrystusa zostanie ogłoszony za wroga.

Jak silni będziecie musieli być, jeżeli macie być jak prawdziwy chrześcijański żołnierz. Nigdy nie wolno wam ulec presji, aby wypowiadać bluźnierstwa, o wypowiadanie których zostaniecie poproszeni w publicznych zgromadzeniach i to przed ołtarzami Mojego Syna. Kiedy ujrzycie mężczyzn wyniesionych na pozycje władzy w Świątyniach Mojego Syna — którzy będą wymagać, abyście się im kłaniali się w wyrazie szacunku, ale gdzie nie będzie żadnego znaku Krzyża — to uciekajcie, gdyż zostaniecie wciągnięci w błąd. Będziecie wiedzieć, że nadszedł czas, aby antychryst wkroczył do Kościoła Mojego Syna — gdy tabernakula zostaną zmodyfikowane, a w wielu wypadkach zastąpione wersjami z drewna.

Dzieci, proszę, bądźcie świadomi tego, że wielu z was odwróci się plecami do Prawdy, ponieważ Prawda stanie się dla was praktycznie niemożliwa do przyjęcia. Dni wiodące do nadejścia antychrysta będą dniami wielkich uroczystości w wielu kościołach wszystkich chrześcijańskich oraz innych kierunków. Wszystkie reguły zostaną zmienione; Liturgia stworzona na nowo; Sakramenty sfałszowane; aż w końcu Msza już dłużej nie będzie odprawiana zgodnie ze Świętą Doktryną. Do tego czasu oraz w dniu, kiedy antychryst zasiądzie dumnie na swoim tronie, Mój Syn nie będzie już więcej Obecny. Wtedy, począwszy od tego dnia, tym, którzy kochają Mojego Syna, będzie trudno pozostać wiernym wobec Niego — w taki sposób, jak się powinno — ponieważ każda ohyda będzie wam prezentowana. Kiedy to bowiem będziecie wystarczająco rozproszeni tym, co na zewnątrz, i kiedy przestępstwem się stanie kwestionowanie nowej hierarchii, będziecie kuszeni, aby dać za wygraną i przyjąć jedną światową religię ze strachu przed utraceniem przyjaciół i rodziny.

Boża Armia — ta Reszta — będzie wzrastać i się rozprzestrzeniać, a Krucjaty Modlitwy wszystkim dostarczą wielkiej siły. Syn Mój będzie interweniował i przeprowadzi was przez zmagania, które są przed wami, a wy będziecie wiedzieć, że to Jego Moc daje wam odwagę i wytrwałość. Ponieważ jedynie silni pomiędzy wami pozostaną wierni Świętemu Słowu Boga, ale nawet jeżeli ta Reszta Armii będzie tylko jak ułamek armii bestii, Bóg napełni ją mocą lwa. Umocni on słabych i obdarzy ich wielkimi Łaskami. Osłabi zaś tych, którzy staną się wyznawcami antychrysta. Wszystkie te wydarzenia wydają się być przerażające, ale tak naprawdę wydarzenia te wywrą na wielu wrażenie, jakoby to nowa era jedności i pokoju nastała na świecie. Ludzie oklaskiwać będą jeden nowy światowy kościół i powiedzą: „Jaki to wspaniały cud uczynił Bóg”. Będą pod wielkim wrażeniem tych mężczyzn — pochodzących zarazem z łona Kościoła, jak i spoza niego — mężczyzn, którzy doprowadzą do takiej jedności. Wielka chwała i cześć będzie spływała na tych mężczyzn, a potem będą oni pozdrawiani na wszystkich publicznych zgromadzeniach głośnym skandowaniem, jak i specjalnym gestem uznania.

Zapanuje radość, odbędą się uroczystości i honorowe ceremonie, gdzie heretykom zostaną przyznane wielkie wyróżnienia. Ujrzycie wielkie bogactwo, jedność pomiędzy różnymi wyznaniami, a ci zaszczyceni mężczyźni będą traktowani jak żyjący święci — wszyscy, za wyjątkiem jednego. Ten jeden, do którego nawiązuję, jest antychrystem, a oni będą wierzyć, że jest on Jezusem Chrystusem.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.