Przychodzę tym razem Ziemię odnowić, by na nowo ustanowić na Ziemi Moje Królestwo

wtorek, 29 kwietnia 2014, godz. 9.00

Moja wielce umiłowana córko, wielu może się dziwić, jak Bóg — Ojciec, Stwórca Wszechmogący wszystkiego, co Jest i co na zawsze Będzie — może cierpieć. Prawda wygląda tak, że Mój Ojciec, doskonały we wszystkim, co tylko może być, jest przeniknięty Miłością. Ponieważ jest On Stworzycielem Miłości, to gdy robi się Mu wymówki, sprawia to Jego Sercu Boleść.

Boże dzieci odrzuciły Jego Wspaniały Dar — Raj — przez grzech Adama i Ewy, pozbawiając się Jego Łaski. Natomiast pozwolili się zwieść przebiegłemu oszustwu złego, które umieścił on na ich drodze. O, jak Ojciec Mój wtedy cierpiał z powodu tej zdrady i jak nadal cierpi z powodu grzechu zdrady w dzisiejszym świecie. Nic się nie zmieniło, za wyjątkiem Cudu Odkupienia, którym On obdarował świat dzięki Mojej Ofierze za ludzkość.

Miłość Mojego Ojca do was wszystkich jest tak Wielka, że Jego Boleść — której przyczyną jest ludzkie zaślepienie i odrzucenie Jego Wielkiego Miłosierdzia — jest także Jego Darem dla ludzkości. Z powodu Swojej Boleści marnieje On z tęsknoty za duszami, a będąc w takim stanie, sięgnie On i pochwyci nawet najbardziej opornych niewierzących. Tym, którzy nie wierzą w Boga, lecz którzy pragną dowodu lub jakiegokolwiek znaku, który przyniesie im pocieszenie w ich nędzy, powiadam to: Ja, Jezus Chrystus, przyszedłem po raz pierwszy nie tylko po to, aby zbawić tych, którzy zaakceptowali Prawdę; Ja przyszedłem, aby ocalić tych, którzy nie byli w stanie uwierzyć w Boga. Teraz uczynię to samo. Podczas gdy wierzący będą walczyć przeciwko sobie, kłócąc się ze sobą, czy to Jestem Ja, Jezus Chrystus, Który komunikuję się ze światem w tym czasie, czy też nie, to Ja wam obiecuję to: Z powodu Mojej Miłości do was udowodnię wam, że to rzeczywiście jestem Ja, który teraz mówię, i że zostałem ponownie wysłany przez Mojego Ojca, aby was ocalić.

Przychodzę tym razem Ziemię odnowić, by na nowo ustanowić na Ziemi Moje Królestwo — Raj, stworzony przez Mojego Ojca dla Adama i Ewy. Dzień ten zaświta wkrótce, ale zanim nadejdzie ten czas, oświecę wasz umysł, ciało i duszę. Zaszokuję was Moją Mocą — Moją Boskością — a wy odczujecie taki napływ miłości, że nie pozostanie wam żaden cień wątpliwości, że pochodzi ona naprawdę ode Mnie. Oto Moja Obietnica. Dotrę najpierw do dzieci Bożych, które Go nie znają czy w Niego nie wierzą. Większość z nich przybędzie do Mnie biegiem, ponieważ nie posiadają one z góry powziętych przekonań, które potrafią rozwinąć się z nadmiaru wiedzy o sprawach duchowych. W tym samym czasie wyjdę naprzeciw duszom, które znajdują się w wielkiej ciemności, które są zrozpaczone, zagubione i obciążone wielką boleścią serca. Tak więc, jeżeli jesteście gotowi, by usłyszeć Moje Słowo, zawarte tutaj, wiedzcie, że Moje Orędzia nie są skierowane jedynie do tych, którzy Mnie kochają — one są przekazywane, by was także dosięgły.

Daję wam pokój. Przynoszę wam wspaniałą nowinę, gdyż wyrzeźbiłem dla was chwalebną przyszłość, gdzie śmierć nie posiada nad wami żadnej władzy. Z wielką radością oczekuję na ten Dzień. Proszę, oczekujcie  go — z cierpliwością i zaufaniem — bo kiedy otworzę wasze serca, wasze zmartwienia przestaną istnieć.

Wasz umiłowany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.