Proście, a otrzymacie — to nie jest Moja pusta obietnica

sobota, 3 maja 2014, godz. 15.50

Moja wielce umiłowana córko, kiedy proszę ludzi, aby mieli we Mnie zaufanie, to jest to — dla wielu ludzi — bardzo trudną rzeczą do zrealizowania. Tak wielu, gdy polegają oni na swojej osobistej wierze, z trudem przychodzi zaufać Mojej Miłości do ludzkości, w zupełności się Mnie zawierzając. To jedynie wtedy, kiedy siebie całkowicie zawierzycie Mojej opiece, możecie czuć się bezpiecznie, pod ochroną i odczuwać pokój.

Moja Miłość, o ile jej poszukujecie, osłoni was, gdy wyciągniecie swoje ramiona i zawołacie Mnie jak małe dziecko. Dzieci, kiedy są małe, pokładają w swoich rodzicach całe swoje zaufanie. Znają one jedynie różnicę pomiędzy tym, co robi na nich dobre wrażenie, a tym, co robi złe, tak więc całkowicie polegają na dorosłych — po to, by ich chronili. Dzieci nie potrzebują dwa razy się zastanawiać, aby pobiec do swoich rodziców po pociechę czy szukając schronienia. Wiara dziecka jest silna. Ono niczego nie kwestionuje, gdyż wierzy, i to prawdziwie, że znajdzie schronienie w ramionach miłującego rodzica.

Mnie winno się ufać, gdyż wszystko, o co Mnie prosicie, zostanie spełnione, jeżeli jest to dla dobra duszy. Proście, a otrzymacie — to nie jest Moja pusta obietnica. Ja rozkoszuję się Aktem obsypywania każdego jednego z was Moimi Darami. Kiedy Mnie prosicie, abym wam pomógł, Ja słyszę, czuję i odpowiadam na wszystko to, czego pragniecie. Dajcie Mi szansę, abym udowodnił Moją Miłość wobec każdego z was. Pozwólcie Mi, abym pokazał wam dowód Mojej Interwencji. To właśnie w obecnym czasie Ja, Jezus Chrystus, uczynię Moją Obecność namacalną w tym wszystkim, o co Mnie prosicie. Oto nastał ten czas, w którym udostępnię wam możliwość odczuwania Mojej Obecności, doświadczania Moich Wspaniałych Aktów Interwencji w waszym codziennym życiu i zrozumienia mocy waszych modlitw. Gdyż są to dni wielkich cudów, którymi obsypię ludzkość, bardziej niż w jakimkolwiek innym czasie, odkąd chodziłem po Ziemi.

Kiedy prawdziwie złożycie we Mnie swoje zaufanie, Ja mogę zdziałać dla was wielkie cuda, nie tylko uwolnić was od cierpienia, ale przyciągnąć was nawet bliżej do Mojego Najświętszego Serca. Gdy dziecko wie, że rodzic je kocha, czuje się bezpieczne, bo zdaje sobie sprawę, że znajduje się pod ochroną. Wiedzcie, że kiedy Mi ufacie, Ja chronię was wszystkich i zalewam duszę każdego z was głębokim poczuciem pokoju, którego nie znajdziecie nigdzie indziej na tej Ziemi.

Przyjdźcie do Mnie dzisiaj i wezwijcie Mnie, abym wam pomógł, bez względu na zmartwienia, które was trapią. Odmawiajcie tę szczególną Modlitwę za każdym razem, gdy znajdujecie się w rozpaczy, a Ja wam za każdym jednym razem odpowiem:

Krucjata Modlitwy (148) Przyjdź mi z pomocą

O mój Jezu, dopomóż mi, kiedy dotyka Mnie wielka rozpacz. Trzymaj mnie w Swoich Ramionach i zabierz Mnie do Schronienia Twojego Serca. Obetrzyj moje łzy. Ucisz moją zatwardziałość. Podnieś mojego ducha i napełnij mnie Twoim Pokojem. Proszę, odpowiedz mi na tę szczególną prośbę (wymienić ją tutaj…).

Przyjdź mi z pomocą, tak aby na moją prośbę przyszła odpowiedź i aby moje życie stało się spokojne w jedności z Tobą, drogi Panie. Jeżeli moja prośba nie może zostać spełniona, to napełnij mnie Łaską pogodzenia się z Twoją Świętą Wolą — jako właściwą dla mojej duszy — i spraw, abym na zawsze pozostał wierny Twojemu Słowu, z łagodnym i łaskawym sercem. Amen.

Zawsze Mnie wzywajcie, ilekroć jesteście smutni i znajdujecie się w potrzebie, a Ja wam obiecuję, że otrzymacie znak, że odpowiadam na wasze wołanie do Mnie, waszego umiłowanego Zbawiciela.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.