Dzisiaj tak wielu z was ogóle nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy służyć Mi jako chrześcijanin

wtorek, 6 maja 2014, godz. 23.00

Moja wielce umiłowana córko, niech żaden człowiek nie wątpi choćby przez jeden moment, że Bóg kiedykolwiek by zezwolił, aby Jego dzieci odeszły od Niego, zanim On nie uczyniłby wszystkiego, co w Jego Mocy, by Je ocalić.

Od początku otrzymaliście tak wiele Darów dzięki proroctwom. Wielu proroków powtarzało w kółko te same orędzia, a jednak wielu z nich zostało zignorowanych czy wykpionych. Wielu było prześladowanych i skazanych na śmierć. Dlaczego Słowo Boże prowokuje taką nienawiść? Czy to Słowo Boże rozjątrza słabe dusze czy dusze tych, którzy odeszli daleko od wiary? Nie. Tak odpowiada szatan    zaciekle atakując, gdy Bóg unosi Swoją Dłoń, będąc gotowym ukarać diabła. Wie on, że kiedy Słowo Boże przekazywane jest Jego prorokom, to rozprzestrzenia się ono gwałtownie z pomocą Ducha Świętego, a kiedy tak się dzieje, to moc złego zostaje osłabiona i dlatego też jego zemsta jest pełna furii.

Kiedy Duch Święty w ten sposób jest wylewany na rasę ludzką,  to upadłe anioły podnoszą się z mieczami gotowymi do przebicia każdego Mojego wyznawcy na każdy możliwy sposób. Musicie więc zaakceptować, że istnieje owa nienawiść do Mojego Słowa oraz rozpoznać ją jako właśnie taką — usiłującą odwieść was daleko od Prawdy. Każdemu Mojemu apostołowi, każdemu prorokowi i wyświęconemu słudze, który przylgnie do Prawdy, Świętego Słowa Bożego, moce zła będą się zajadle przeciwstawiać. Tak było zawsze. Niemniej nie wolno wam dopuścić, aby nienawiść do Mnie, waszego umiłowanego Jezusa, przytłumiła waszego ducha, ponieważ w tym właśnie momencie Ja Jestem prawdziwie Obecny w waszej duszy. Jeżeli cierpcie w Moje Imię, Ja wyniosę was w chwalebnej jedności wraz ze Mną w Moim nachodzącym Królestwie. Jeżeli zadajcie cierpienie innym w Moje Imię — nieważne jest to, że możecie wierzyć, że jest ono usprawiedliwione — to Ja odetnę was precz od Siebie na wieczność.

Moje Ostrzeżenia, teraz wam przekazywane, są po to, aby wam przypomnieć o tym, czego was nauczyłem, gdyż dzisiaj tak wielu z was ogóle nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy służyć Mi jako chrześcijanin.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.