Ilu to ludziom nakazano wierzyć w łamanie prawa — w imię sprawiedliwości?

wtorek, 6 maja 2014, godz. 20.02

Moja wielce umiłowana córko, powodem, dla którego Moje Słowo jest odrzucone przez tak wielu, jest to, że Prawda jest jak cierń w boku tych, którzy się wstydzą, aby otwarcie głosić Moje Nauki.

Człowiek, który wierzy, że wolność słowa jest ważniejsza niż przylgnięcie do Słowa Bożego, kroczy bardzo niebezpieczną ścieżką. Każdy człowiek, który wierzy, że posiada prawo deklarowania swoich poglądów jako święte, podczas gdy one uniewinniają grzech, jest Moim zdrajcą.

Ilu to ludziom nakazano wierzyć w łamanie prawa — w imię sprawiedliwości? Tacy ludzie, którzy narzucają swoje prawa — włączając to w tych, którzy zarządzają waszym Kościołem — chcieliby, abyście uwierzyli, że prawo do wolności słowa stoi ponad wszelkim Prawem Bożym, nawet wtedy, gdy ono wychwala grzech.

Grzech ma wiele aspektów, a w dzisiejszym świecie każdy grzech zostaje tak wytłumaczony, że każda pojedyncza osoba ma prawo robić, co się jej podoba. I chociaż nikt z was nie ma prawa do osądzania kogokolwiek — w Moje Imię — to żaden z was nie ma też prawa, aby głosić, że łamanie prawa to jest dobra rzecz.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.